reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza w uk

Witaj raz jeszcze Impresjaa,przy pierwszej ciazy te z latalam doPL ale potem stwierdzilam ze to bez sensu,no bo po co mówiąc brzydko dawać sobie co 4 tyg zaglądać miedzy nogi i jeszcze za to płacić jesli wszystko jest ok? Ciąże pierwsza miałam ksiazkowa, druga tez jak dotąd nie najgorsza.
wiec trzeba dać sobie na luz i cieszyć sie tym co sie z nami dzieje:):):):)
 
reklama
Dokładnie Joanna_Z, mam teraz to samo :) Stwierdziłam, że bez sensu jest mi latać co chwilę do Polski, dlatego też szybciutko pozałatwiałam wszystko w Anglii żeby już mnie nie korciło :p W sumie w Polsce byłam często, bo załatwiałam wszystko na mój ślub- przy okazji odwiedzałam też ginekologa... teraz lecę 4 lipca, ale nie wiem czy pójdę do lekarza- zobaczę co mi powiedzą jutro tutaj.
Strasznie się bałam latać samolotem, bo to różnie bywa- ale jak dotąd wszystko zawsze było okej.
 
hej dziewczyny, ja walsnie zostalam przesunieta niejako z listopada na grudzien hehe to jest moja druga ciaza w uk i chociaz przy pierwszje nie narzekalam to teraz sama nie wiem co o tym myslec. Odczuwam takie bole po bokach brzucha, najczesciej jak wstaje, polozna tu mowi ze to wszystko normlane, natomiast gin z pl troche paniki zasiadl bo stwierdzil ze to normlane nie jest i trzeba to sprawdzic badaniem. A wiecie jak tu jest - do badan ot tak to oni sie raczej nie spiesza...niby nic sie nie dzieje ale te bole nie daja mi spokoju. Moze to macica sie rozciaga...co myslicie. Fakt ze nie moge juz wypoczywac tyle co przy pierwszej ciazy bo ciagle biegam za coreczka tez pewnie ma wplyw...
ale porod to jak najbardziej dobrze wspominam i gdy porownuje z opowiesciami kolezanek z Pl to uwazam ze tu opieka jest jak najbardziej na plus
 
hej mummy- przesunieto Cie na grudzien? hmm troche dziwne bo nas tu jest kilka ktore z usg maja termin na listopada, np. ja. Co do bolu to Ci nie pomoge bo sie nie orientuje. Ale dlaczego ten termin Ci na grudzien przesunieto?
 
Mummy - prawda co do opieki leży po środku bo tu za mało a tam w pl za bardzo , to twoja druga ciaza wysłuchaj sie w swoje ciało, i pewna jestem ze będziesz wiedziała czy to coś poważnego,
 
mummy witaj, ja tez miewam takie bóle ale jak poczytałam i z doświadczeń dziewczyn to wychodzi na to ,że ciałko przystosowuje sie do maleństwo i po prostu rośnie:-)
 
moje wyliczenia wskazywaly termin na 29 listopad, polozna wyznaczyla go na 30 listopad a ten pierwszy scan tu wyznaczyl na 01 grudnia, niby roznica niewilekla, tylko wszystko tak na przelomie tych miesiecy. OSobosci mysle ze beda to pierwsze dni grudnia.
Joanna mysle ze wszytsko jest ok, od poczatku myslalam ze te bole to macica ktora sie rozciaga, przez dluzszy czas brzuszka nie bylo tak widac, dopiero jakies 2 tygodnie temu mnie 'wybilo' i tedy tez zaczely sie te bole, zresztan sa po bokach wiec tak jakby to te wiazadla sie rozciagaly??? kurcze ja praktycznie w ogole nie pamietam jak tobylo przy pierwszej ciazy, dopiero koncowke pamietam dosc wyraznie
 
Madlen nie mówię ze za dużo, ale niektórzy ginekolodzy maja tendencje do przesady, i niepotrzebnie straszą i tak już zestresowane mamy. A tutaj w drugiej ciazy wizyty są na pewno jak dla mnie za zadko, bo co 8 tyg.
ale cóż trzeba sie cieszyć z tego co jest mogłoby być gorzej
 
reklama
no to ja wam powiem ze na moja kolejna wizyte u poloznej czekam az...3 miesiace!!! w szoku bylam, nie wiem czy to dlatego ze druga ciaza...w pierwszej z pewnoscia rtoszke czesciej bylam na kontroli. ale za to po tej dlugiej przerwie to nastepne wizyty mam co 3 tygodnie a poznije co 2. No wiec bylam 19 czerwca i nastepna mam 12 wrzesnia. Dobrze ze po drodze ten wielki scan.....
 
Do góry