reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża z zaskoczenia!!! Co o tym myslicie? Kto mial podobna sytuacje?

Miałam koleżankę w ... VIII klasie, której też zaczął się brzuch zaokrąglać. Mówiła, że przytyła. A potem nagle zniknęła.... Dzisiaj ma dziecko 14 lat młodsze od niej....
Tak sobie myślę, że te panienki (szczególnie myślę o tych "studentkach" z tego programu) miały jakies objawy, ale były tak głupie, tak nieuświadomione, że nie zdawały sobie z nich sprawy. Gdyby zrobić powazny program to trzeba by to przyznać. Ale to program amerykański, sensacyjny typu "nie do wiary". Eeeee..... nie ma co poważnie się nad tym rozwodzić moim zdaniem.
 
reklama
właśnie aż mnie przerażał poziom uświadomienia tych dziewczątek :szok: nie stosowała antykoncepcji, ale do głowy nie przyszło, że mogła zajść w ciążę... może myślała że to tylko na filmach się zdarza :D
 
właśnie aż mnie przerażał poziom uświadomienia tych dziewczątek :szok: nie stosowała antykoncepcji, ale do głowy nie przyszło, że mogła zajść w ciążę... może myślała że to tylko na filmach się zdarza :D

Mama jednej z nich to miałam wrażenie że taka lekko zażenowana jest i niby próbowała mówić, że żadnych objawów, nic, ale chyba sama w to nie wierzyła. Niestrawności... taaa... Niestrawności+nieregularne skąpe miesiaczki+ tycie+ uprawianie seksu bez zabezpieczenia = niezdrowy tryb życia.... ha ha
Z tego to ja się będę śmiać, wybaczcie.
 
Ja dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy w 17 tygodniu jej trwania. Nie mialam absolutnie zadnych objawow ciazy poza brakiem miesiaczki, ale bylam do tego przyzwyczajona, bo moje cykle trwaly zazwyczaj okolo 150 dni. Poszlam do ginekologa na rutynowe badanie i cytologie - no i niespodzianka, bardzo mila zreszta :)
 
Ja się tylko zastanawiam jak mozna w 8 miesiącu być i nawet się nie domyślać, że moze coś być nie tak w moim organizmie. Nie pojmuję.
 
2,3 miesiac mozna jeszcze wybaczyc, ale 8 miesiac? Przeciez to sa juz ruchy dziecka wyczuwalne, rosnacy brzuch, wogole zmieniajaca sie firgura...nie nie nie , nie roxumiem tego debilizm na 102! Mi sie to w glowie nie miesci!
 
Ja dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy w 17 tygodniu jej trwania. Nie mialam absolutnie zadnych objawow ciazy poza brakiem miesiaczki, ale bylam do tego przyzwyczajona, bo moje cykle trwaly zazwyczaj okolo 150 dni. Poszlam do ginekologa na rutynowe badanie i cytologie - no i niespodzianka, bardzo mila zreszta :)
Miałaś takie dziwne cykle i lekarz nie dał Ci tabletek na uregulowanie cyklu?
 
reklama
Do góry