reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ciężaróweczki po in vitro

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez wera86, 24 Maj 2011.

1. Molla

Molla New Member

Sorki za bledy,ale pisze z telefonu,musialam sie polozyc i komp mam.przez sasiada zajety,a nie umiem polskich liter zrobic,do sms moze byc,ale tutaj sie wiecej pisze:rofl2:

2. milagors

milagors New Member

Molla, widzisz, dziecko niespodzianka. Bedziesz mu/jej potem mowila jakie waleczne bylo. A ty wiesz ze dziewczynki sa wlasnie takie uparte? :))

3. reklama
  4. Molla

Molla New Member

MILAGORS wlasnie tak slyszalam,ze kobitki sa silniejsze :)

5. gotadora

gotadora New Member

Maja :-) gratulacje!!!

Molla Twój maluszek pokazał,że wcale nie jest taki słaby, a wręcz przeciwnie :-) jak ja czekałam na taką wiadomośc od Ciebie! :-)

6. Molla

Molla New Member

GOTADORKA ja i tak jak w letargu... Mialam robic bete w poniedzialek,ot tak dla siebie,ale sie boje,ze stanie w miejscu,albo przyrosnie jak nie trzeba,albo zmaleje i boje sie,dlatego odpuszcze,wizyte nastepna mam 15 lipca i dopoki nie zobacze,to jeszcze nie uwierze,dlatego siedzialam cichutko,to strach
    Objawow nie mam zadnych,nic a nic,nie wiem czy nie wololabym miec,bym wiedziala ze cos tam jest

7. gotadora

gotadora New Member

8. gotadora

gotadora New Member

Molla dużo dziewczyn nie miało objawów, ja to tylko pamiętam,że dużo spałam , teraz znowu spanie mi się włączyło ... Molla to czekamy na 15 lipca - na pewno będzie dobrze :tak:

9. kiwisia

kiwisia Member

Wow co za dzień:-D
    Chociaż za oknem aura jesienna na naszym forum słoneczko świeci.
    Maja - GRATULACJE! Widzę, że udało się przy pierwszym IVF - mega szczęściara z Ciebie, puśc Lotto - kto wie?
    Molla- 6 kom. w trzeciej dobie to dla mnie by było marzenie, ja miałam tylko trzy czterokom. i dwa trzykom., transfer ze świeżynek 2 czterokom. najpiekniejszych - jedno maleństwo skończy 01.07 sześc lat, zamrożone jeden słaby 4 kom. dwa bardzo słabiutkie trzykom. - po rozmrożeniu ruszyły z kopyta, który został ze mną nie wiem ale Zuza kopie z taką siłą, że na pewno nie jest słabeuszem. Reasumując nie ma zasady czasami nie udaje się pomimo przepieknych zarodków a właśnie te "słabeusze" zaskakują:tak:
    Powinnam też zmienic suwaczek na pingwinka :-)

10. reklama
  11. lawendowy_sen

lawendowy_sen New Member

Molla, nawet nie wiesz, jak się cieszę. Gratuluję Ci z całego serca, no i przytulam z całych sił.
    Super, że postanowiłaś, za namową Madzialenak, wyjść z ukrycia!!!

12. lawendowy_sen

lawendowy_sen New Member

Martka, Aduś, gratuluję udanych wizyt :-)

Maja, a Tobie granuluję ciąży. Super, że się udało.

Poleć forum