reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

nie wiem jak u Was ale u nas są fajne wyprzedaże w Smyku :) poszłam reklamować buty Kubusia a wyszłam...:-p:-D
 

Załączniki

  • P8030022.jpg
    P8030022.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 137
reklama
Kicrym oooo właśnie te body mi sie strasznie ostatnio spodobały.Tylko,zeby u na steż były w promocji.
Ja wczoraj zaszalałam w lumpie i dla Majuśki kupiałm chyba z 7 rzeczy -każda po 1zł:tak: i to wcale nie zniszczone,oczywiście w kolorze pink :-) ,a sobie bluzkę ciążową też za 1zł:tak: i to same firmówki.
 
Madzia no właśnie nie mam lumpka nigdzie w pobliżu, muszę iść do centrum, szybciej mam do Smyka,ale ceny oczywiście wyższe..muszę sobie zaplanować jeden dzień ale to bez Liwci i się przejść, bo fajne ciuszki idzie upolować:tak:
 
Kic ja po lumpkach też nie chodze,bo z Maćkiem to nie ma sensu,jeszcze jak jesteśmy w tesco na ogólnych zakupach to cos tam dziecięcego przy okazji wyhaczę,w smyku też da radę,ale jak jesteśmy z K,bo inaczej nie da sie pooglądac i młodego upilnowac.
a z tym wczorajszym lumpkiem to przypadkowo wyszło,bo akurat szłam z młodym na plac zabaw i mam po drodze,ale nie wchodziłam tylko na zewnątrz popatrzyłam co jest,a tam wieszak z ciuchami za 1zł,no to poszalałam,później widziałam ,ze w środku tez cosik było,ale już nie za 1zł,no i mlody juz szalał i zwiewał,wiec tylko zapłaciłam i wyszłam.
 
no właśnie w lumpku trzeba mieć czas przeglądać i szukać:happy:u mnie jest fajny tylko z ubrankami dla dzieci, ale jednak też trzeba iść samemu i mieć czas pooglądać:happy:a w smyku są cudności ale trzeba mieć odpowiedni stan konta:-p
 
Madzia moje nabytki:) oczywiście Primark rządzi:-pkupiłam jeszcze chyba z 6par dresów dla Kuby, są rewelacyjne:tak:
 

Załączniki

  • DSC_0505.jpg
    DSC_0505.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 125
  • DSC_0506.jpg
    DSC_0506.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 118
  • DSC_0507.jpg
    DSC_0507.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 121
  • DSC_0508.jpg
    DSC_0508.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 115
  • DSC_0509.jpg
    DSC_0509.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 117
  • DSC_0510.jpg
    DSC_0510.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 130
  • DSC_0511.jpg
    DSC_0511.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 125
reklama
Do góry