reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam się

Dzien dobry:-)


U mnie cos takiego dzieje sie bardzo czesto (tzn wypadajace kawalki mieska;-)), ale nie uwazam, aby to byla fasolka. Predzej zluszczajaca sie sluzowka :dry:

dokładnie:tak:

Ja za trzy opakowania dufastonu płaciłam 135 zl. a zupełnie w innej aptece za trzy 90. dla mnie to mega różnica, no nie? a wy ile płacicie?

mama ja wczoraj skończyłam idę w czwartek na podglądańsko...
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama05 to trzymam kciuki, bo wiesz jakby ten październik u mnie odpadł (oby nie...) to ja wtedy dołączam do Ciebie na listopad :-)

amalfi a u mnie podobnie, tylko, że prawy-też nie wiem co to, ale bedę u ginki na dniach to się spytam

clodi uszy do góry, nie jesteś do niczego, bo tak to by znaczyło, że wszystkie tu są do niczego, a przecież jest wręcz przeciwnie ;-)

Kobietki, powiedzcie czy Wy się bawiłyście z siemieniem lnianym na śluz, bo ja to sobie zalewałam i popijałam gdzieś do 10 dc i wydaje mi się, że w tym cyklu było duuużo więcej - któraś miała podobne doświadczenia?
 
witam,
dzisiejszy dzionek z bromkiem jakiś lżejszy... na szczęście...
ja też miałam kiedys zastrzyki w brzuchol i sama sobie je robiłam, jakieś przeciwzakrzepowe jak miałam noge w gipsie...
ja bralam wiesiołek i sa efekty, ale u mnie pojawiły się od drugiego cyklu ...
 
Ostatnia edycja:
anuszka witam cie tutaj, nie pisalas tu wczesniej, nie??? Dopiero teraz kiedy jestes na bromku.
bablyss a ile jest w jednym opakowaniu??? Bo u mnie kupuje na sztuki nie na opakowania, czyli zwykle kupowalam na 10 dni cyklu dupka. Jutro sie dowiem jaka cena bo odbiore z apteki, dzis nie mieli
 
reklama
Do góry