reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co ciekawego dla mam w Nowej Hucie

katjusza77

szczęśliwa mama :-)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2010
Postów
3 307
Miasto
Kraków
Hej Mamusie z Nowej Huty i okolic, poznajmy się i wymieniajmy informacjami, co można ciekawego zrobić/zobaczyć w Nowej Hucie jak się jest mamą albo przyszłą mamą ;-)

Ja mam na imię Kasia, mieszkam w starej części Huty, jestem mamą dwójki małych urwisów Natalki i Wiktorka i jestem na bieżąco z Ośrodkiem Kultury im. C. K. Norwida na Górali 5, więc będę dodawała wydarzenia, które się tam odbywają ale nie tylko, wiem, że w innych miejscach też dzieją się ciekawe rzeczy, więc piszcie, jak będziecie o czymś fajnym wiedziały! :-)

w przyszłym tygodniu, 26 marca w ARTzonie na Górali 4 w ramach Klubu Rodzica będzie warsztat pn. Istota macierzyństwa
Istota macierzyństwa
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej, kolejne ciekawe wydarzenia:

dziś o 17.00 bezpłatne, kreatywne warsztaty recyclingowe dla dzieciaków w wieku 7-12 lat, na Górali 4:
Mała ArtZona

a w przyszłą środę (27-go) w Klubie Kuźnia (os. Złotego Wieku 14), warsztat o zaletach i wadach ekopieluszek:
Ekopieluszki

miłego, wiosennego dnia wszystkim ;-)
 
Ostatnia edycja:
wiolkast - dzięki za wsparcie! :-) linkuj bezpośrednio do imprez dziecięco/mamowych, będzie łatwiej ;))

a ja z nową porcją wydarzeń:

2 kwietnia o 11.30 w Kinie Sfinks Seans z Maluszkiem a w nim "Piąta pora roku", zapewniają półmrok na sali, przyciszony dźwięk, zaplecze na wózki i przewijak, dywanik i zabawki dla maluchów na sali kinowej albo opiekę dla maluchów w wieku 2-5 lat:
Kino Studyjne Sfinks

a 3 kwietnia o 17.00 Mała ARTzona - darmowe zajęcia eko-kreatywne dla dzieciaków w wieku 7-12l:
Mała ArtZona

4 kwietnia 10.30 - Aktywna Mama - można poćwiczyć z dzieciaczkiem (od 3 miesiąca) w Klubie Kuźnia:
Aktywna Mama

może Wam sie przyda ;-)

a ja pozdrawiam Was świątecznie!
Wesołego Alleluja!.jpg
 

Załączniki

  • Wesołego Alleluja!.jpg
    Wesołego Alleluja!.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 187
reklama
Dziewczyny w przyszłym tygodniu, w czwartek, w Kuźni będzie można poszperać i coś upolować na Szafingu ;-)

szafing plakat.jpg
 

Załączniki

  • szafing plakat.jpg
    szafing plakat.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 169
Do góry