reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jeść a czego nie gdy karmi się piersią?

A można pić kawę zbożową, np. kawę INKĘ? Jeszcze mnie to nie dotyczy, ale mnie to nurtuje :confused:
 
reklama
Kawę zbożową można, pytałam kiedyś lekarki. Mówiła nawet, że sporo pacjentek twierdzi, że to pomaga im na laktację
 
Dzięki Ol. Nie wyobrażam sobie życia bez kawy :tak: Choć coś mi się wydaje, że dla tej Małej mogłabym z niej zrezygnować :szok:
 
Po porodzie na drugi dzien sie zapytalam czy moge sie kawy napic to popatrzala na mnie jak na wariata i mowi " a dlaczego niby nie" takze pilam i malej nic nie bylo
 
Dziś mąż mi kupił herbatkę Hipp dla kobiet karmiących. W szpitalu dostałam próbkę, zasmakowała mi, więc wysłałam męża na poszukiwania herbatki do sklepu. Nie wiem jeszcze jak działa, ale zobaczymy. Choc na brak pokarmu narazie nie narzekam, ale ok 3 tygodnia zwiększa się zapotrzebowanie dziecka na większą ilośc mleka, bedzie jak znalazł.
 
Kasiad: oprócz Hippa wiem że jeszcze firma Bio-Active produkuje taką herbatkę na laktację Latwiejsze karmienie ale nie wiem czy jest skuteczna.. mam nadzieję że tak, bo ja taką kupiłam :tak:
 
Joasiek, ta moja jest granulowana rozpuszczalna, a Twoja widzę, że w zaszetkach do zaparzania? W składzie obie mają anyż i pokrzywę. Moja ma jeszcze owoc kopru, kminku, liśc melisy i ziele rutwicy lekarskiej. Czy Bio-Active ma jeszcze jakieś inne składniki oprócz anyżku i pokrzywy?
 
Kasiad: niestety nie ma w niej kopru ani kminku - oba te składniki są dobre na wzdęcia, zgadza się? Bio-Active, oprócz anyżku i pokrzywy, zawiera tylko hibiskus, dziką różę i naturalny olejek pomarańczowy.
 
czesc dzieczynki, gratuluje pieknych dzieciaczkow i trzymam kciuki za mamusie oczekujace i pozdrawiam z kwietniowek:-)

mamusie ktore juz karmia, chcialam was zapytac CZY PRZYDAJA SIE WAM LAKTATORY bo nie wiem czy mam kupowac, czy jest to niezbedne jesli nie wracam do pracy, czy nawal pokarmu mozna odciagnac recznie. jakt to jest, sprawdzaja wam sie te laktatory??? kupowac czy nie:confused: :confused: :confused:
 
reklama
Ja tez mam dylemat,czy kupowac,ale zakupie.Przy drugiej ciazy przydal sie kilka razy,ale moze wlasnie dzieki temu uniknelam zapalenia piersi.Mozna zaryzykowac i wyslac meza jak bedzie potrzebny...ale w sklepie jest drozej.Wybor nalezy do kazdej mamy:tak: .
 
Do góry