reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na dzień dziecka ????

reklama
my kupujemy zestaw zaawek do piaskowicy, foremki, wiaderka itp, ic iego ie przyszlo am do glowy, zreszta jagodek ma duzzzzzzzzzzzo drogich zaawek.........ktorymi i tak sie ie awi;-)
 
my kupilsmy koszulke antosiwoi z nadrukiem "50% mamy + 50% taty= 100% ja "
podobal mi sie napis a julka dostala lalke wrozke z bajki wrózkolandii i babcia dala kase na rolki :-)
 
ja kupiłam piłe plażową i chce kupić to kółko dla maluchów ale nie mogę znaleźć

a od babci dostał piaskownice hipcia zamykaną co zamykanie moze służyć jako basen.
Może jeszcze jakiś ciuszek dokupimy jutro

- no i obowiązkowo ten dzień trzeba spędzić na szaleństwie z kuzynką - niby małe dzieci a poprostu za sobą przepadają

Klaudia ma dwa latka i uczy Kubę pięknych rzeczy jak się włazi na fotele, na grzejniki ( tylko on jeszcze nie opanował schodzenie i spada)jak się wyłazi z łóżeczka itp.
Klaudia woła na Kube Kapka nieraz jak Anka dzwoni to słysze w tle mama ja już spakowana jedziemy do kapki.
Dwa żywioły jak biegają po placu to tylko głowy im odskakują. Raz poszłyśmy razem do KFC to była lekka porażka nasze dzieci zdominowały całą knajpe były wszędzie i wszyscy ich słyszeli
dla ich duetu to dobry jest plac zabaw albo podwórko a nie publiczne miejsce
 
od jednej babci mały dostał taki plastikowy samochód wywrotkę na sznurku, od mojej siostry i jej faceta fotelik na rower a od nas kask rowerowy :)
 
od nas Tytek dostał rzeczoną kolejkęikeową i zestaw do piasku - to a;propos zarezerwowanego w końuc pobytu nad morzem. od mojej mam kasę na coś potrzebnego.
a od mamuchny standardowo wielkie g....
ale pewnie niedługo sie dowiem jakie to cuda wianki dostła Tytusio.
 
Mam pytanko do tych z was, które już zakupiły basenik - jaki i jak sie wam sprawuje. A, i gdzie można kupić to kółeczko do pływania?
 
reklama
reklama
Do góry