reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na wzmocnienie dla 3 latka?

Dołączył(a)
6 Czerwiec 2011
Postów
2
Moja córcia często łapie infekcje. Lekarka mi zasugerowała, żeby zacząć podawać tran. Pani w aptece podała mi kilka do wyboru, ale na nic się nie zdecydowałam. Cenowo najlepiej mi wychodzi tran z firmy GAL. szukam o nim informacji w sieci, jest jakaś różnica w ogóle w składzie albo działaniu? chciałabym jak najszybciej coś kupić, żeby mała zaczęła pić. jakieś misie żelki i inne rutinacee niestety nie pomagają.
 
reklama
mnie lekarka powiedziała, żeby absolutnie nie podawać żadnych sztucznych witamin (żelki itd bo tylko szkodzą) tylko tran właśnie z Moller's do końca marca. Młody pije od kilu dni.
 
Tez jestem za olejami rybnymi. Podaje mojej Kasi Vitamarin Junior w syropie i póki co trzymamy się. Wiadomo, że gwarancji 100% na brak zachorowań nie odstaniemy, ale nawet jeżeli złapie ja jakiś wirus to przejdzie lżej przeziębienie:)
 
Serdecznie witam:-) Jako farmaceutka i przyszła mama, śmiało mogę polecić tran Mollersa. Tran w płynie można podawać już niemowlętom. Występuje w wersji naturalnej i cytrynowej. Po otwarciu należy przechowywać w lodówce. Sama stosowałam tran naturalny i naprawdę rybi smak był prawie nie wyczuwalny. Jeśli chodzi o witaminowe żelki- to jedna wielka ściema. Dzieciom podoba się ze względu na formę, ale witamin tam maluuutko jak nie wiem. Pozdrawiam cieplutko :-)
 
Witam, czy któraś z was stosowała u dziecka preparat ISMIGEN proszę o informacje o nim, przedewszystkim skutecznośc, mały zaczął chodzic do przedszkola i wiem że musi swoje odchorowac, ale we wrześniu był 10 dni w przedszkolu a w październiku 3.. tak więc chcemy go choc troche wzmocnic
 
Kasia my braliśmy ismigen i powiem szczerze,że nie wiem czy coś pomógł.Przez 4 miesiące Fabian nie chorował,ale to był okres letni,więc nie wiem czy to zasługa leku.Trochę chyba pic na wodę.Może spróbujcie najpierw brać tran,podawać wyciśniętą cytrynę,czosnek do każdej zupki??
A tak w ogóle to dawno Cię tutaj nie było;-)
 
reklama
ANIU no narazie Vibovit pije i jakoś się trzyma... Ale chcę coś bardziej skutecznego i chyba się jutro wybiore po tran... Mi Kacper nie chorował prawie rok... A od września się zaczęło... No ale wiadomo, przedszkole... A czosnek to on uwielbia :) Herbatke z cytrynką też pije, no i sok malinowy i z czarnego bzu poszły w ruch

A ja wróciłam jakoś w kwietniu, tylko że na otwartym młodych mam się udzielam
 
Ostatnia edycja:
Do góry