reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co z seksikiem???

U mnie też wszystko wróciło do normy a karmię jeszcze piersią:-):-):-):-)
i jak za dawncyh czasów...jest bosko
 
reklama
a jakiej metody zabezpieczenia najczesciej uzywacie, co polecacie?chcialabym jakies tabletki, ale jeszcze troche karmie piersia, a prezerwatywy jakos nigdy do mnie nie przemawialy;-)
 
hmmm...ja żadnej:-):-):-):-):-)
mało prawdopodobne żebym bez leków w ciąże zaszła....a nawet gdyby to będę szczęśliwa:tak:
 
surv a jak to jest z tymi tabletkami jak sie przestanie karmic mozna je nadal brac czy trzeba sie przestawic na dwuskladnikowe:confused:
 
Można, jak najbardziej z tego co wiem: są tak samo skuteczne jak dwuskładnikowe, jedyny haczyk to koniecznośc brania ich o ustalonej godzinie. Ja chyba przy nich zostanę, bo dość mi odpowiadają,a przy tym mniej obciążają układ krążenia i wątrobę.
 
dziekuje surv za odpowiedz :-)dzis poradze sie gina w sprawie tych tabletek i bede wkoncu korzystac ze swojego faceta bo chyba juz bardzo zniecierpliwiony jest ta wstrzemiezliwoscia;-)
 
Cóż, ja ostatnio stwierdziłm że tak byc nie moze że młoda odebrała nam życie seksulane, połozyliśmy małą spać, my na kanapę w duzym pokoju, jakis filmik, winko grzane, zakąski i ......było bosko:-) nawet zelu nawilżającego nie potrzebowałam:-D i było lepiej niz przed porodem...


Pabla tylko pozazdrościć bo ja jak myślę o seksie to aż mnie dreszcze przechodzą :-( ze względu na dyskomfort spowodowany suchym podwoziem . Chyba trzeba pomyśleć o żelu o którym tu piszecie , bo jeszcze trochę i mąż się ze mną rozwiedzie :laugh2:
 
reklama
Liwus, żel polecam, u nas też zdecydowanie pomógł...gdybyż jeszcze sprzedawali coś na libido, bo z tym kiepściutko, ale zakładam, że skoro całkiem sporo par ma więcej niż jedno dziecko, to jednak prędzej czy później to wraca....:-p
 
Do góry