reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co z tym cyklem

Dołączył(a)
11 Luty 2023
Postów
1
Cześć, mam problem z pojęciem co się dzieje. Mój normalny cykl do tej pory to 35-37 dni. 19.10 ostatnia miesiączka
22.11 pozytywny test
28.11 poronienie
14.01 następna miesiączka po poronieniu
07.02 ginekolog stwierdził widoczne ciałko żółte w jajniku, czyli była owulacja. 09.02 lekkie ciemnobrązowe plamienie dosłownie kilka kropel, na drugi dzień to samo, a dzisiaj poszło trochę mocniej, ale bez żadnych skrzepów. Czy jest możliwe, że po poronieniu "zresetował" mi się cykl do 28 dni? Czy może to być plamienie implantacyjne?
 
reklama
Cześć, mam problem z pojęciem co się dzieje. Mój normalny cykl do tej pory to 35-37 dni. 19.10 ostatnia miesiączka
22.11 pozytywny test
28.11 poronienie
14.01 następna miesiączka po poronieniu
07.02 ginekolog stwierdził widoczne ciałko żółte w jajniku, czyli była owulacja. 09.02 lekkie ciemnobrązowe plamienie dosłownie kilka kropel, na drugi dzień to samo, a dzisiaj poszło trochę mocniej, ale bez żadnych skrzepów. Czy jest możliwe, że po poronieniu "zresetował" mi się cykl do 28 dni? Czy może to być plamienie implantacyjne?


Trochę szybko jak na plamienie implantacyjne, ale mogło to byc plamienia owulacyjne.
 
Po poronieniu rzeczywiście cykl mógł się trochę zresetować. Czy miałaś wcześniej podobne plamienia po owulacji? I czy badałaś wcześniej progesteron? Jeśli takie sytuacje powtarzałyby się warto zrobić progesteron 7 dni po owulacji.
 
Do góry