reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś dla biustów :)

Kochane, czy mozecie mi polecic jakis dobry sklep w Warszawie; i to njalepiej jesli tam Panie pomoglyby mi znalezc i odpowiedni rozmiar i fason (choc fason, to wole bardziej bardotkowy:-)); moje piersi wymagaja pomocy:-(a kiedys byly taaaakie ladne:zawstydzona/y:
dodam ze mam piersi duze; wedlug moich wyliczen - 85 e/f
(takie w sumie nosze teraz)
 
reklama
na poprzednich stronach ktoś pytał o sklepy, gdzie można kupić staniki o trochę większym rozmiarze, w sklepie ekskluzywna.com.pl można sobie coś wybrać. Z tymi rozmiarówkami to jest jakiś obłęd, też przez długi czas nosiłam źle dobrany.. z tego co widzę, to nowe rozmiary okazują się być większe. :D
 
Zgadzam się z powyższymi opiniami,bardzo dobrym pomysłem jest zakup biustonosza w sklepie internetowym,tym bardziej jeżeli jest to większy rozmiar. Zapraszam w tym celu na moją stronę Lupoline
 
Kobietom z większym biustem jest mega ciężko kupic dobry stanik. Wiem co mówię, bo sama mam ten problem. A jak już są to niestety bardzo drogie, ale na to akurat nie żałuje pieniędzy. Zawsze myślałam, że mam rozmiar 75D, ostatnio poszłam kupić stanik i pani w sklepie niestety wyprowadziła mnie z błędu. Okazało się, że dobry jest dla mnie 70H. A wolałam jednak myśleć, że miseczka D jest dla mnei właściwa :p
 
oo widze ze nie tylko ja mam problem ze stanikami, tzn teraz juz wsumie nie bo kupuje raczej w jednym sklepie internetowym ale
inne tez wartaloby odwiedzic:-)
 
Szukajcie sklepów z bielizna tego producenta.. Bielizna Krisline. Producent bielizny damskiej, erotycznej i seksownej

Fajne jest to, że to są te nietypowe rozmiary.. w sensie dobierane do kobiety. miseczki mają od A do KK. ja mam ochotę zrobić sobie prezent pod choinkę :> tylko nie wiem jak z dostępnością winnych miastach we wrocławiu jest ich sklep może u Was tez są tylko trzeba dopytać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry