reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

coś na grzybicę stóp!

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez AgaMP, 18 Czerwiec 2006.

1. AgaMP

AgaMP New Member

Witam! Mam taki mały kłopocik. Mój kolega wyjechał za granicę i dopadła go grzybica stóp, prosił by podesłać mu jakiś preparat antygrzybiczny - ja niestety za bardzo się na tym nie znam, może wy używałyście coś co jest naprawdę skuteczne?? Proszę o pomoc, pozdrawiam:)

2. nikita33

nikita33 Fan(ka)

Mnie dopadło kiedyś coś takiego po pobycie w szpitalu (wiwat szpitalne prysznice!), wtedy kupiłam w aptece krem (bez recepty). W telewizji reklamują Lamisilat - ten krem, który ja kupiłam byl o identycznym składzie, tylko pod inną nazwą i tańszy. Nie pamiętam już, jak się nazywał, ale jeśli zapytasz w aptece, to napewno Ci coś zaproponują. Krem stosuje się raz lub dwa razy dziennie przez tydzień. Działa :)

pozdrawiam
    nikita

3. reklama
  4. sallomea

sallomea New Member

polecam lamisilat. Nie jest tak strasznie drogi (około 15zł/opakowanie) a starczy na całą kurację.

5. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

A ja polecam najzwyklejszy w swiecie Clotrimazol cena ok. 2-3 zl

6. Isska

Isska Majowa mamusia 2005 :)

zgadzam sie z Pandorka. To jest generalnie masc ktora ma szerokie spektrum działania

7. szuszu

szuszu New Member

witam

Ja jestem świerzo po pokonaniu grzybicy stóp, może miałem łatwo bo dość szybko zorientowałem się że coś jest nie tak i znajomy z firmy farmaceutycznej polecił mi lek z którego jestem na prawdę zadowolony. Ci którzy mieli podobny problem, mówili mi, że zmagali się z problemem od miesiąca do nawet trzech.

Ja po niespełna trzech tygodniach od zastosowania mojego leku, nie odczuwam już (odpukać) żadnych dolegliwości jak swędzenie czy przykry zapach, dlatego jeśli grzybica stóp - to tylko Undofen. Tutaj podaje link. Grzybica stóp - Undofen. Normalnie pomyślałbym, że to tylko ściema marketingowa to co tam napsali, ale z własnego doświadczenia muszę powiedzieć, że niewiele przesadzili.
    Nie wiem jak z nawrotami będzie, mam nadzieje że nie będzie:)

8. rrai

rrai New Member

Na grzybicę stóp to polecam Loceryl, kiedyś na basenie siegrzybicą zaraziłem i mi pomógł bardzo szybko

9. Lady_Marcelina

Lady_Marcelina młoda mamusia

Krem i lakier w żelu Oliprox. Dostępne w aptece bez recepty. Bardzo wydajne i skuteczne. A krem można stosować na całym ciele.

10. reklama
  11. Monik30

Monik30 New Member

Ja stosowałam taką maść Fuginstop, albo Fungistop (nie pamiętam dokładnie) i nawet pomogło, ale psikałam jeszcze sprayem scholla do stóp. Ostatnio słyszałam, że dobry jest też ketokonazol – ale nie wiem w jakiej postaci – to jest przecież składnik szamponu Nizoral.

12. lgas

lgas New Member

ja też na grzybicę stóp stosowałem swego czasu Loceryl i świetnie się to spisało

Poleć forum