reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czas wyprzedaży

Izabela Muther

Espert BB - konsultantka stylu
Dołączył(a)
29 Marzec 2012
Postów
44
Dziewczyny,
Sezon wyprzedaży w pełni. Co warto kupić, a które trendy należy sobie odpuścić bo wychodzą z mody?

W nadchodzącym sezonie jesień/zima 2012/13 nadal będą modne motywy zwierzęce. Można więc zakupić po atrakcyjnej cenie wąskie spodnie lub baleriny, dla odważnych również sukienki

Kolejnym trendem, który pozostaje to pastelowe piękne sukienki i jeszcze

Modne pozostają tkaniny metaliczne

Tak bardzo popularne w tym sezonie fluorescencyjne żółcie i pomarańcze nadal będzie można nosić jesienią.

Pozostają również bardzo kobiece koronki.

Poza tym jak przy każdych wyprzedażach warto zainwestować w ciuchy bazowe, takie które będą zawsze modne: biała koszula, dobrze skrojone jeansy czy klasyczne szpilki.
Zyczę wam udanych i przemyślanych zakupów:-)
Iza
 
reklama
To chyba zależy od galerii. Ja polecam centrum Maximus w Nadarzynie. Wiem, że w ten weekend jeszcze trwają tam wyprzedaże. Ja się wybieram :)
 
Wyprzedaże przez internet są najlepsze bo jeszcze tańsze niż w sklepach, ja tak często kupuje. A czy ktoś wie kiedy zaczynają się wyprzedaże letnie w galeriach w centrach?
 
myślicie, że w styczniu warto jeszcze wybierać się na wyprzedaże czy wszystko już raczej opustoszone? zwykle chodziłam na zakupy wyprzedażowe zaraz po świętach, ale wydawało mi się, że ceny wówczas nie osiągnęły jeszcze najniższego z możliwych pułapów, w tym roku postawiłam na styczeń, ale trochę się martwię, że wszystko teraz będzie bardzo przebrane...
 
Do góry