reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego nie możemy jeść, pić, robić w ciąży?

Ja to juz sie boje jeść... bo nie ważne co zjem to zaraz jest zgaga...nawet po wodzie mineralnej mam....okropność...czasem to aż mi sie plakać z bolu chce i tak mnie męczy gdzieś od 3 miesiaca ciązy. Wtedy co kilka dni a teraz codziennie....

No jest to męczące, ja właśnie często miałam w nocy jak zasypiałam, nie zawsze wiedziałam po czym...
ble, jeszcze to ODBIJANIE , też okropne uczucie

A próbowałaś jakoś spać, żeby głowę mieć wyżej?? Mi to pomagało czasem
 
reklama
Tak dziewczyny też się martwię czy skóra na brzusiu wroci do normy, zawsze brzuch był dla mnie wazny, miałam plasciutki i jędrniutki, a po ciazy .... hm, pomarzyc pewnie, żeby wrócił:-)

Claudia - ja to tylko stringi od zawsze do teraz innych nawet nie mam, tez nosze wkładki :-)

Któras z Was pisala kiedys, że MANTI mozna pić w ciązy, ja niestety miałam jakieś opakowanie (chyba kiedyś mąz kupil dla siebie) w środku nie bylo ulotki, wiec ssałam tablety jak miałam mega zgage, czasem dzieliłam na pół sobie, co prawda tylko 9 tabl do tej pory wyssałam...
natomiast wczoraj kupiłam całe opakowanie 30 tabl, zadowolona, a tam na ulotce czytam że nie wolno w ciązy i podczas karmienia:-( wystraszyłam się:-( <szOOOk>

mi lekarz powiedział że można wszystkie na zgagę bez recepty renie, manti albo alugastin
 
claudia próbowałam, czasem pomagało, a odbijanie jest masakryczne...dobrze jak szybko usne to sie nie męczę...
 
claudia próbowałam, czasem pomagało, a odbijanie jest masakryczne...dobrze jak szybko usne to sie nie męczę...

Dokładnie :-(
Mogło by się to już skończyć
Mi mój gin zawsze mówi tak
Jeść mało a częściej


Ja jem często, ale nie zawsze mało - obiad trzeba zjeść normalny :-D a nie na części
 
No ja właśnie apetytu tez nie mam za bardzo....oprócz zgagai mam wieczne uczucie pełności w żołądkui osttanio mnie pali żoładek, ale to nie zgaga tylko taki normlany ból zoladka...wczoraj mialam wszytsko naraz....cieżka ta kańcówka ciąży...
 
No ja właśnie apetytu tez nie mam za bardzo....oprócz zgagai mam wieczne uczucie pełności w żołądkui osttanio mnie pali żoładek, ale to nie zgaga tylko taki normlany ból zoladka...wczoraj mialam wszytsko naraz....cieżka ta kańcówka ciąży...

no Ty już jesteś przy końcówce, więc nie pocieszając , będzie coraz gorzej
 
Troche licze na to że jak brzuch mi sie opusci to te problemy mi się tez zakończa...tak mysle ze to macicia i dzidzius mi uciskaja i dlatego tak sie męczę z ta zgaga i żolądkiem
 
cześć dziewczynki, dołączam do was, mam ten sam problem ze zgagą ale
mi lekarz powiedział że można wszystkie na zgagę bez recepty renie, manti albo alugastin
mój mąż pojechał wczoraj do apteki więc go poprosiłam by zapytał się, czy mogę w ciąży alugastin. w aptece odpowiedzieli, że absolutnie nie, bo wpływa na układ nerwowy dziecka więc kupił mi reenie które podobno można bez oporów... Gdzieś w necie wyczytałam, że niby można ale na ulotce, że jest niewskazane.. za tydzień mam wizytę kontrolną to się zapytam bo aż się niepokoję bo do wczoraj trochę tego alugastinu wypiłam ;-/ pozdrawiam was serdecznie w ten nieciekawy poranek i lecę na pobranie krwi po glukozie :)
 
reklama
Do góry