reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych pociech - WÓZKI, foteliki etc.

Dziewczyny potrzebuje porady co do fotelika samochodowego. Czym one sie roznia od siebie? Czy te drozsze sa bezpieczniejsze?
Mam do wyboru Mars Comfort Ramatti oraz Maxi Cosi (Cabrio fix).

Mars jest w komplecie z moim wozkiem-nowy. Ewentualnie moge kupic moj wozek bez fotelika a fotelik Maxi Cosi uzywany od znajomego za 350 z adapterami.
 
reklama
Nanncy, z tego, co zerknęłam na statystyki adac (oceny w testach bezpieczeństwa) to Mars ma dobre oceny, porównywalne do maxi cosi, wiec ja wolałabym kupić nowy Mars niż używany maxi cosi, tym bardziej, że cena, za którą znajomy chce odsprzedać nie jest jakaś okazyjna. Taka moja opinia ;-)
 
Nanncy matita ma racje. Najlepiej sama sprawdź w niecie oceny fotelikow w testach adac. Przy wyborze sugeruj sie raczej tym niz cena, która jak wiadomo nie zawsze idzie w parze z jakością.
 
350 za cabriofix to dobra cena ;) nowy ok 500

ja w ogole nie widze w testach tego Marsa
widze ze on dosc tani jest...nie wiem czy nie wolalabym maxi cosi
 
No w Smyku Maxi Cosi ok 520 i jeszcze adaptery 50zl. I co kuszace: znajomy sprzedaje ten fotelik w kolorze mojego wybranego wozka (fiolet) :)
 
nanncy ja wolalabym rowniez maxi cosi.Jesli fotelik pasuje Ci kolorystycznie do wozka to superowo sie sklada.Nazwe tego mars costam costam pierwszy raz slysze :sorry:
 
Ja mam Maxi- Cosi i jest fajny. Na pewno bym radziła przymieżyć do auta jeden i drugi bo my swój zmierzyliśmy w aucie i tylko na przednim siedzeniu stoi porządnie i nie lata.. Dlatego szukam bazy easy base do niego bo ona nie ma isofixu czy jak to sie pisze a jest przypinana pasami. Jak nie znajdę w dobrej cenie to trudno:(
 
Do dziewczyn ktore zamowily wozek Bebetto Nico Plus: czy przednie kolka lekko wam "chroboczą"?? Czy sa absolutnie cichutkie??

Nanncy mój wózeczek dopiero przyjdzie ale mogę Cię uspokoić, że to chrobotanie to znak, że działa któryś z systemów DMS albo SAS. Nie pamiętam dokładnie ale wydaje mi się, że właśnie ten DMS czyli system zapamiętywania kierunku. Dużo o tych systemach czytałam i w sklepie również o to popytałam - tak ma być ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry