reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

Oj czas goni strasznie :D moje chłopaki już też takie duże.. a dopiero co Marcelka rodziła.. razem z Jarzębinką resztą tylko Jarzębinka chyba w św. Rodziny nie? a ja na Polnej :D a Teraz Gabi kończy 2 klasę i w przyszłym roku komunia.. a Marcel od września do 1 klasy.. szok, szok, szok..

Jarzębinko a jakoś tydzień albo 2 tygodnie temu chyba widziałam twoich chłopców jak wędrowali (jesli puszczasz ich samych) od strony tej myjni na Marcelińskiej (niedaleko Bułgarskiej) w tym rejonie, w kierunku domu :D chyba że to inne chłopaki takie do Twoich podobne ;)

U mnie chłopaki zdrowe, choć po majowym weekendzie starszaka coś szarpie.. sobota/niedziela z temperaturą, wczoraj głowa i brzuch bolały, dzisiaj głowa tylko i beksa była że do szkoły go nie chce puścić.. ale wole dmuchac na zimne bo ex męża córa w szpitalu już 2 tydzień i nadal nie wiedzą co jej jest.. jakieś paskudztwo ponoć szaleje bo dużo dzieci leży i nie mogą im dobrać skutecznych leków.. ja dzisiaj też coś taka jakaś.. w nosie mnie gryzie i gardle i głowa boli.. ale póki co zwalam na puder który rano użyła bo po jego nałożeniu tak mi się zrobilo paskudnie :p więc chyba to to, jakaś alergia itd :D dopóki się nie słaniam na nogach uznaję że tematu nie ma haha :D

Kiszę się w pracy i marzę o wyjściu.. ale do 21 jeszcze daleko.. :( z nudów poszłam po sąsiedzku przedłużyć sobie umowę na telefon :p i chciałam przedłużyć jeden numer a wyszło tak, że dobralam dodatkowy numer, zrezygnowałam z neta bo w nowej umowie mam 25gb (a miałam 10) do podziały na 3 telefony + nowa karta do neta do modemu.. i będę miesiecznie płacic 65zł mniej niż do tej pory.. a jeszcze przez pół roku wcale nie będę płacić :D więc od rana zafundowałam sobie cięcie kosztów i nowy telefon :p o!
 
reklama
Kochane mamy z Poznania!
Zwracam się do WAS :-) z ogromną prośbą...
pilnie potrzebuję namiarów na jakiegoś dobrego, sprawdzonego reumatologa dziecięcego z Poznania!
Moja córeńka ma spore kłopoty zdrowotne:sorry: i taki specjalista jest nam koniecznie potrzebny, a tu u nas nie ma specjalistów w tej dziedzinie wiec muszę szukać dalej.
Moze ,któraś w Was może nam kogoś sprawdzonego polecić...
proszę piszcie na priw.
 
Witajcie:) jestem w 35tyg ciazy wiec "godzina 0" zbliża sie wielkimi krokami. W związki z tym moje pytanie: gdzie polecacie rodzic? Jestem dość świeżo upieczona poznanianka, wiec nie mam tu żadnych znajomych których mogłabym sie poradzić. Myśle o raszei? Co możecie mi podpowiedzieć? Z góry dziękuje;))
 
Ja rodziłam tylko na Polnej ale przez cc, i nie było tak źle jak o niej słyszałam ;) fakt ze za poród rodzinny życzą sobie kasę, ja byłam sama, czekałam kilka godzin między skurczami a cięciem ale często zaglądala położna. Po cc szybko miałam dziecko przy sobie i tak zostało do końca tygodniowego pobytu (zoltaczka, naświetlania). sala po porodowa dwu osobowa,dzieci cały czas z mamami, łazienka przechodnia na dwa pokoje, jedzenie super. No oprócz kleiku po operacji ale to chyba nigdzie nie może być dobre :s
 
Jarzebnka pozdrowienia i dla Ciebie :) Kacper już ma 10 lat? matko kochana kiedy to ja go widziałam chyba jak 5 lat miał :) jak ten czas ucieka ....

ucieka, ucieka, jeszcze 2 lata i koniec podstawówki... młodszy właśnie zaczął edukacje w podstawówce... :tak:

witam sie po przerwie urlopowej, od 1 września powrót do rzeczywistości dnia codziennego czyli praca, dom i szkoła... ;-)
młodszy właśnie zaczął edukację w szkole podstawowej, z dnia na dzien jest coraz lepiej, pierwsze dni "zabijały" go nudą ale juz pomału zaczyna sie coś dziać więc jest OK, chodzi na świetlicę, z której jest bardzo zadowolony... wiec szkoła jakoś ogarnięta ...;-)

Michasia a jak Twój młodszy odnalazł się w szkolnej rzeczywistości ???
ATFK w kwestii lekarza nie pomogę :no: a Córci zdrówka dużo życzę
 
Hej ło matko ale mnie nie było stry komp mi się zpier.... i nie pamiętałam hasła do bb ale jestem jupi !!!!!! co u Was jak dzieciaczki ? czemu nie widać mi suwaczków no szlak by to
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry