reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama ze Swarzędza lub okolic? ;)

Daisy12

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2012
Postów
20
Miasto
Swarzędz
Cześć, mam 30 lat i jestem mamą 4 miesięcznego chłopca. :-) Mieszkam tu od niedawna i nie mam zbyt wielu znajomych, dlatego chętnie nawiążę kontakt aby pogadać, wymienić się doświadczeniami, ponarzekać :-D.
Piszcie mamuśki ;-)
 
reklama
Miło mi Was poznać:-) Widzę że macie już troszkę starsze dzieciaczki, ja jestem początkującą mamą.. Mój mały kończy niedługo 4 miesiące.. A jeszcze niedawno z brzuszkiem biegałam:-D Jak sobie radziłyście na początku, bo przyznam że pierwszy miesiąc to szok :)) Ale generalnie zmiany na plus, czasem tylko trochę brakuje mi wyjścia "do ludzi". Ale dobrze że można popisać bez wychodzenia z domu :-)
 
reklama
Fajnie że znalazły się mamy ze Swarzędza ;) Ja w okolicach mam mało znajomych bo od niedawna mieszkam w tych stronach..

NabAwe fajnie byłoby się spotkać i poplotkować. Ja narazie siedzę w domu z maluszkiem i dziecinieję :)

Agamati1 a które to okolice Swarzędza mniej więcej :) Może jesteśmy sąsiadkami :)
 
Do góry