reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama ze Swarzędza lub okolic? ;)

reklama
No to bardzo blisko mnie :) To super, już niedługo druga dzidzia się pojawi.. :-) Pewnie już nie możesz się doczekać.. Ja dokładnie pamiętam ostatni miesiąc ciąży.. ależ mi się dni dłużyły. A mały urodził się w terminie ani troszkę wcześniej..:-D dokładnie 29 maja.. Ale ten czas leci.. pamiętam jakby to było dzisiaj.. Jak się czujesz ogólnie bo ja do końca ciąży prawie biegałam wycierając wszelkie możliwe kurze... Gorzej było na początku... ;-)
 
A u mnie odwrotnie - początek ciąży idealny, a od 22 tyg. leżę z zagrażającym porodem przedwczesnym... gin daje mi jeszcze 2 tyg i twierdzi, że się rozpakuję..... od środy brzuch opuścił mi się o 2 palce, więc kto wie może ma rację :)
A Ty dokładnie gdzie pomieszkujesz, bo piszesz, że bardzo blisko mnie :)))
 
Ja mieszkam w Wierzonce :) No tak bywa z tymi ciążami każda z nas ma inaczej :-) To rzeczywiście dzidziuś już niedługo Cię przywita ;) Chociaż ja u siebie na przykład nie zauważyłam żeby się brzuch opuścił.. Ale dzień przed mały był strasznie aktywny.. myślałam że wyjdzie przez skórę :-D Pewnie już siedzisz na walizkach? A gdzie zamierzasz rodzić? A braciszek już gotowy na przywitanie maleństwa? :-)
 
daisy

Wierzonka to jednak ode mnie kawałek :p ja praktycznie pod samym swarzedzem, ale owszem, chętnie spotkam się na jakies ploty:)

agamati- powodzenia w końcówce ciąży :) ja tez od 27 tc miałam podtrzymanie.
 
reklama
witam mamusie swarzędzkie :) czy jest tu jeszcze jakaś aktywna osóbka? mam dla Was informacje, która na pewno ucieszy wasze portfele! w swarzędzkiej biedronce przy Działyńskiego jest promocja na produkty pampers - nawet 60% taniej można kupić pieluszki, chusteczki albo jakiś inny produkt tej marki :) Nie ma za co!
 
Do góry