reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktoś kupował ich ubrania?

Dołączył(a)
30 Listopad 2015
Postów
4
Cześć witam,

szukam opinii o sklepie Besta Plus, na który wpadła moja siostra na zakupach w Piasecznie (Fashion House). Sprzedają ubrania dla dzieci. Jak jest z jakością tych ciuchów? Ktoś ma/miał? Kupuje/kupował? Coś ktoś? :)
 
reklama
Akurat sklepu nie znam,więc ciężko mi się wypowiedzieć co do jakości lub solidności tamtejszych ubranek. Może napisz czego szukasz dokładnie i postaramy się pomóc,właśnie tym zajmujemy się na co dzień-ubrankami i akcesoriami dla dzieci.
 
Dzięki za odpowiedź. Szukam ubranek dla niemowlaków, np. body/śpioszków. Byłam u Państwa na stronie, ale ceny trochę nie dla mnie.. Mayoral robi super uprania, ale jednak ceny ma trochę nie-polskie.
 
Ja kupuje ciuszki w tym sklepie http://bejbusie.pl/ i jestem bardzo zadowolona, zdecydowana większości ubranek jest w 100% z bawełny co jest ważne jeśli chodzi o ubranka dziecięce, co do ceny to indywidualna sprawa każdego, na pewno warto zerknąć i samemu ocenić.
 
Teraz znajdziesz wiele podobnych promocji w sklepach internetowych,oczywiście wszystko z powodu zimowych wyprzedaży,które obejmują także artykuły dla dzieci,ubranka oraz zabawki.
 
ja jestem aktualnie na etapie szalonych zakupów w 51015kids.eu :D Mają masę fajnych ubrań dla dzieciaków: od kurtek, przez bluzy po spodnie. A do tego ubrania są bardzo fajnej jakości i zrobione z fajnych materiałów. Cena też niczego sobie :)
 
reklama
Do góry