reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mam prawo do nowego życia po rozstaniu?

Pamietajcie nie ten co splodzil tylko ten co wychowa ;) jak jest ta wiez miedzy ojcem a dzieckiem super ale jak nie ma tej wiezi to co? Kazdy ma prawo do szczescia a jak dziecko widzi szczesliwa mame przy boku ojczyma to i te dziecko jest szczesliwe a najwazniejsze jest w tym ze wszyscy sie akceptuja ;) a co do tego ze przy klotni wykrzyczy te slowa tez sie z tym nie zgodze dziecko pozniej dorasta wie co jest piec wie kto byl przy nim fak faktem przychodzi okres buntu nastolatka ale dziecko wtedy i do matki moze powiedziec ze nie ma prawa tego czy tamtego bo jest np dorosle ale moze a nie musi ;) powodzenia ;)
 
reklama
Moja bliska koleżanka rozstała się dwa lata temu z facetem, mają małe dziecko. Teraz zaczęła się spotykać z kimś nowym, poznała go przez portal randkowy, miałam okazję go poznać i wydaje się rozsądny i "poukładany". Każdy ma prawo do szczęścia :)
 
Właśnie dziewczyny nie układa mi się w życiu...boję się że pozbawie moje 5 miesięczne dziecko ojca...że bedzie5 kiedyś miał do mnie o to pretensje. Do naszego związku wdarła się obojętność. Ja jemu jestem obojętna nie interesuje go ja nie mówi mi nic miłego nie przytuli a nasz seks jest jedynie zaapokojeniem żądzy. Źle mi w tym związku juz nie mam siły. Boje się ze nie ułoże juz sobie życia i zostane sama z dzieckiem...
 
reklama
Do góry