reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
NiaNia jak sie czujesz ? ciagle boli brzuch ? mnie dalej kluje, zdecydowanie bardziej lewa strona.


Mnie tez i to tez lewa strona:cool2: Byłam w lazience własnie, sluzu nie mam juz w sumie. Ale nadal boli.
Kurcze wiesz mam przeczucie że to coś znaczy...Nawet nie chce pisać nic wiecej ale to chyba nie jest normalne, że tak kłuje cały czas, i to tyle dni!! ..:dull:
 
Mnie tez i to tez lewa strona:cool2: Byłam w lazience własnie, sluzu nie mam juz w sumie. Ale nadal boli.
Kurcze wiesz mam przeczucie że to coś znaczy...Nawet nie chce pisać nic wiecej ale to chyba nie jest normalne, że tak kłuje cały czas, i to tyle dni!! ..:dull:
ja mam ciagle "serek"
ja sie boje nawet myslec:-p tak zeby nie zapeszyc ;-):tak:
no i tak sobie mysle - czy my sie nakrecamy ? :-):cool2:
 
aha! zdecydowanie bardziej mnie kluje jak chodze, jak siedzie jest lepiej. a u Ciebie ?

Mnie chyba cały czas podobnie :tak: Ja to odczuwam jak ból przed @, cały dół brzucha, boli prawie ciągle.

Wczesniej bardziej czułam janiki , bół kłucia jajników. Teraz jajniki tez czuje ale jakby ognisko bólu przeniosło się na całe podbrzusze.

:confused:jezu...

co do temperatury, to doczytłam dziś ze temperatura podnosi się 6 dni po zapołodnieniu bo wtedy się zagnieżdza to wszystko i uwalnia się jakiś hormon który podnosi temperaturę. Teoretycznie w tym czasie mozna by było zrobić test ciązowy, bo przeciez sa takie co wyłapują juz ciaze 6 dniową.
Ale ja olewam i wytrzymuje conajmniej do środy 8 sierpnia (31 dzień cyklu:cool2:)

A Ty?:cool2:
 
Mnie chyba cały czas podobnie :tak: Ja to odczuwam jak ból przed @, cały dół brzucha, boli prawie ciągle.

Wczesniej bardziej czułam janiki , bół kłucia jajników. Teraz jajniki tez czuje ale jakby ognisko bólu przeniosło się na całe podbrzusze.

:confused:jezu...

co do temperatury, to doczytłam dziś ze temperatura podnosi się 6 dni po zapołodnieniu bo wtedy się zagnieżdza to wszystko i uwalnia się jakiś hormon który podnosi temperaturę. Teoretycznie w tym czasie mozna by było zrobić test ciązowy, bo przeciez sa takie co wyłapują juz ciaze 6 dniową.
Ale ja olewam i wytrzymuje conajmniej do środy 8 sierpnia (31 dzień cyklu:cool2:)

A Ty?:cool2:
nie ma co robic za wczesnie testu, tak mysle:tak: zrobilam z lolkiem 3 dni przed planowa @ i byl negatywny - z rozpaczy sie prawie upilam...
po tygodniu zrobilam drugi test i wyszedl pozytywny ;-) no i do porodu zastanawialam sie czy wszystko jest ok przez to "picie"
troche licze ze jak wyjade to nie bede tak "przezywala" i sie nakrecala, ze moze jednak sie udalo;-) co ma byc to bedzie! jak nie teraz to za kilka miesiecy - mam nadzieje:-)
 
Dziewczyny, rozczarowanie ma naprawdę dużą moc :-(. Jak byłam w ciąży z Dawidkiem byłam święcie przekonna,że to będzie mała Wiktoria. Jak się dowiedziałam,że jednak chłopak byłam tak zaskoczona,że ponad miesiąc zabrało mi żeby się przestawić na chłopca!!!!!!!! Dlatego teraz też się strasznie boję, jak zareaguję jeśli będzie znowu syn :wściekła/y::-p. Ale wiecie co. Nawet jeśli tak będzie to przynajmniej będę miała świadomość,że naprawdę zrobiłam co w mojej mocy,żeby mięć córcię. Jeśli nie wyjdzie po mojej myśli to znaczyć będzie,że tak było mi pisane i już:laugh2:.
Tak naprawdę liczą się tylko dwie rzeczy:
* Zeby zajśc w @
i * żeby maleństwo BYŁO ZDROWE
reszta zależy od Boga ;-).
A te nasze nakręcanie jest naprawdę straszne ale i przemiłe zarazem :-).
Życzę wam wszystkim powodzenia i żebyśmy już wkrótce pisały sobie jak to czujemy się w @, ile przytyłyśmy itd.
 
Dziewczyny, rozczarowanie ma naprawdę dużą moc :-(. Jak byłam w ciąży z Dawidkiem byłam święcie przekonna,że to będzie mała Wiktoria. Jak się dowiedziałam,że jednak chłopak byłam tak zaskoczona,że ponad miesiąc zabrało mi żeby się przestawić na chłopca!!!!!!!! Dlatego teraz też się strasznie boję, jak zareaguję jeśli będzie znowu syn :wściekła/y::-p. Ale wiecie co. Nawet jeśli tak będzie to przynajmniej będę miała świadomość,że naprawdę zrobiłam co w mojej mocy,żeby mięć córcię. Jeśli nie wyjdzie po mojej myśli to znaczyć będzie,że tak było mi pisane i już:laugh2:.
Tak naprawdę liczą się tylko dwie rzeczy:
* Zeby zajśc w @
i * żeby maleństwo BYŁO ZDROWE
reszta zależy od Boga ;-).
A te nasze nakręcanie jest naprawdę straszne ale i przemiłe zarazem :-).
Życzę wam wszystkim powodzenia i żebyśmy już wkrótce pisały sobie jak to czujemy się w @, ile przytyłyśmy itd.
Dorotko musze sie z toba zgodzic. Wlasnie sobie pomyslalam ze jesli sie uda i bedzie znowu synek to bedzie mial juz duzo rzeczy po Lolku - ubrania, zabawki,itp. Wiec najwazniejsze zeby byl zdrowiutki. Chyba teraz lepiej by bylo jakbym sie nastawila na poczatku na chlopca, a pozniej najwyzej bardzo milo zaskoczyla:laugh2:
Tylko ze najpierw trzeba jeszcze zajsc...
 
Otóż to Camy. Po prostu "pozachodźmy" w @:laugh2: a reszta będzie jak ma być (chociaż fajnie by było, żeby po naszej myśli haha :-p).
Ja jutro zaczynam robić testy. Może ciutkę za szybko jak na moją długość cyklu, ale teraz pracuję więcej niż zwykle, więc nie wiem czy mi się coś nie poprzestawia.
 
reklama
Czesc:-) Jak u Was sytuacja?

Mnie przez weekend pobolewał brzuch (doł brzucha+jajniki, zwłaszcza lewy) prawie przez cały czas. W niedziele jakby bylo spokojniej. Dziś nadal od "czuję ":cool2: Wiecie co chyba nie wytrzymam do przyszłego tygodnia i zrobię test w nablizszy weekend :zawstydzona/y: w niedziele bedzie wypadał 28 dzień cyklu (na 30):-p
Nie wiem czy to najlepszy pomysł :cool2:
 
Do góry