reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria męża czepnij...za takie gadki
Noemi no tak właśnie trzeba działać, postarać się zastosować triki z "przepisu na diewczynkę" :p ale mieć na uwadzę że może być taki jeden malutki zwinny sprytny uparty plemnik chłopaczkowy i nie ma zmiłuj..synek będzie hehe
nie ma nigdy 100% nawet przy tych 90%..mamy jeszcze te 10%.. także działać z dobrą myślą, ja po seksie mówię żeby córa dorwała jajo :-p no ale wiem że może jakiś mały dowcipniś wygra wyścig:-p
POWODZENIA!!
Kasia no proszę, to jesteście pięknie przygotowani do meczu!! ja tak średnio za piłką jestem..ale powiem szczerze że mi sie atmosfera udziela i lubię pokibicować teraż :)
 
reklama
wiecie co siedze sobie z Nadia i ogladamy bajke ona siedzi na podlodze nago i cos cisnie mowie co ona robi a ona wstaje i o kupa be chyba sie zapomniala takich jaj to dawno nie mialam :-D
 
Zmierzyłam sobie ph i ok 5;/ kurcze przez tą infekcję, zapodałam sobie sylk zobaczę czy mi obniży...

ja po seksach miałam ponad 5, sylk poszedł szybko w ruch i mi obniżył...

a wiecie, na jakąś drobną infekcję...ponoć dobry jest jogurt naturalny, odrobinę posmarować bolące miejsce ..ponoć to "babciowy" sposób ;)
 
Mama - zapodziałam się troszeczkę ale już jestem:-)
Daria - ja też przed ciążą ćwiczyłam, chodziłam na fitnes i na basen, rowerek treningowy codziennie, ale teraz mam absolutny zakaz na wszystko!!! zero ćwiczeń, seksu, basenu i nawet sprzątania!!! rozłażę się między nogami, nie wiem czy kiedykolwiek tak miałaś, ale nie życzę nikomu, bo ból nieziemski, więc nawet nie wyobrażam sobie teraz żadnych ćwiczeń, bo ledwo ruszam nogami, jedynie jeszcze na spacery chodzę, o rowerze mogę póki co zapomnieć, bo nawet bym nie usiadła na siodełku:-(, czeka mnie konsultacja z ortopedą, bo już za duże jest to rozejście kości...a z wagą będę walczyć później, jak już się wszystko unormuje po porodzie i organizm nie będzie gromadził wody, bo woda też swoje waży...na szczęście już bliżej niż dalej;-)
 
Natusia w ogóle nie było staranek, poddałam się tak na szybko ta owulka wysszła, jeszcze M wyjeżdżał i tak jakoś wyszło, teraz czekam na @ i zaczynamy staranka:-) martwi mnie tylko infekcja...
 
Tasha no to nie ciekawie;/oby lekarz cos podziala no ja na fitness to przy nadii nie mam szans ale zawsze marzyłam zeby chodzic na fitnes :) tylko jak miezkalam w polsce to zeby isc na jakis fitnes to trzeb bylo jechac do wroclawia :-Da tu mam pod nosem karnet na miesiac za 10 e na wszystko ale nie mam z kim nadii zostawiac i sobie tylko w domu od czasu do czasu cwicze :)

Andziak gratuluje synka :tak:
 
tasha słońce Bedzie dobrze! A po porodzie nadrobisz wszystko z malutką na basen będziesz chodzi spacerki itd i raz dwa do formy się wróci! Oby było ok to jest najwazniejsze;)))

Truskaffcia, no co?:-DA źle mówie?;-)

Noemi,
a czemu chcesz ph obniżyc??

Daria....hehehe aparatka:-D A Nadia woła na nocnik?
 
Andziak - nie będę pisać, że najważniejsze, że dzidzia zdrowa, bo o tym dobrze wiesz, ale mam ogromną nadzieję, że już wkrótce będziesz cieszyć się swoją ciążą i malutkim synkiem, że rozczarowanie, że twoje marzenie się nie spełniło będzie coraz mniejsze a coraz większa radość z kolejnego maluszka!!! życzę Ci tego z całego serca!!!
 
reklama
Natusia dzięki kochana ...trzymaj ,trzymaj!!!!!:-)

Tasha dobrze ,że już się znalazłaś ;-):-p

Pirania ?????????? pakujesz torbę ??

Gal ;((((

Truskaffcia :szok: 10 min mierzyłaś rtęciowym????????
ja mierzę 2 min i ledwo wytrzymuję:-p
nie przysypiałas przy mierzeniu?? nie szukałas go po małej??:-p:laugh2:

Czarna pojawiłaś się i znikłaś -no wiesz co???:sorry2:

Fikusowo a Ty jeszcze zaglądasz do nas????

Noemi i jak ,sylk obniżył ph??

Daria ale przygoda:baffled::-D
 
Do góry