reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzięki Tynka :) ale nie musi to być ten sam cykl? bo teraz jestem przed owulacją, wiec progesteron zbadałabym już w tym cyklu, a reszte w kolejnym.
 
reklama
Tynka nawet nie wiesz jak mocno zaciskam kciuki za Ciebie i wierze, że Ci się uda. U mnie faktycznie coraz bliżej, jeszcze do mnie nie dociera że już niedługo będę miała swojego maluszka przy sobie:-) :).
Zastanawiam się jak to będzie ze starszym jak od września miałby iść do przedszkola, już teraz mówi że on zostaje w domu z Oliwierkiem i będzie się nim opiekował, nie chce iść do przedszkola - boje się że poczuje się odrzucony.
 
Dziewczyny też macie problem z sygnaturką mi we wenętrznych ustawieniach pokazuje prawidłowy 37tc a na forum nie.
 
Elena nie musi być ten sam cykl. Ja też nie robiłam wszystkich badań w jednym cyklu:-)

Magic to dobrze że starszy synek tak się nie może doczekać młodszego. Jak moja kuzynka urodziła młodszego i wróciła do domu że szpitala to kupiła starszego prezent że niby braciszek malutki mu przyniósł . Taka forma przekupienia ale czy ja wiem ze to dobry pomysł. Za dużo nie pomogło bo starszy mega zazdrosny był o młodego. Teraz jak minęło 5 miesięcy to już jest lepiej. Po prostu trzeba przez to przejść. Zobaczysz jaka chłopaki potem będą mieli więź:-) będzie dobrze.
Dzięki za kciuki ale ja trochę straciłam nadzieję...boję się tej inseminacji że nic z tego nie będzie, potem in vitro a jeśli i to nie podziała to my nie będziemy mieć dzieci bo ja się do adopcji nie przekonam...
 
Tynka, musisz być dobrej myśli. A kiedy planujecie insemiancje?
powiem Ci ze moja kolezanka 4 lata starała się o dziecko i nie wychodziło, pierwsza próba inseminacji i odrazu się udało. Z tego co opowiadała to nic strasznego. Także kciuki za Was :-)
 
Elena staram się myśleć pozytywnie a z drugiej strony bardzo się boję że jak się nastawie a nie wyjdzie to wpadnę w depresje. Z moją psychika już jest bardzo źle :-(
 
Elena Badania najlepiej robić w 3dc,tylko progesteron 7dpo. Nie musi być w tym samym cyklu

92Tynka92 Ja kompletnie jestem nie przygotowana do staran:) suplementy ciężko mi idą,dieta też. Tzn jem więcej jogurtów ale też po całych dniach nie ma mnie w domu i takie gotowanie na szybko potem. Mam nadzieję ze i Tobie i mi się uda w tym roku.W przyszłym roku też podejde do inseminacji bo już co raz starsza jestem,a może bym chciała dwojeczke jeszcze mieć.
 
Elena inseminacja będzie w czerwcu jeśli w maju męża wyniki będą na tyle dobre żeby spełniać kryteria.

Airfix ja bardzo chciałabym od razu bliźniaki żeby już więcej nie przechodzić przez te starania. Jestem wykończona psychicznie. Staram się do maja odpocząć od tego bo wiem ze w ciąży nie będę na pewno. Ja już żadnej diety nie stosuje. Suplementy biorę takie które podnoszą płodność i jest mi wszystko jedno bo ja już chce się doczekać mojego cudu.
 
Dziewczyny, to następne miesiące będą nasze :-) chciałabym do września zobaczyć 2 kreski, ale my dopiero od czerwca się staramy, jak nie od lipca. To jeszcze zależy od tego jak ułoży mi się cykl, i czy nie przeszkodzi mi z moimi zobowiązaniami. Boje się, że jak kp to zajść w ciąże nie będzie łatwo, aczkolwiek cykl wrócił, owulacja chyba też. Choć i tak planuje odstawić do czerwca, ale prolaktyna i tak może być podwyższona jeszcze, ale może dokońca roku się uda jakoś.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elena moja siostra zaszła w ciążę karmiących piersią a młodą odstawila w styczniu a termin ma na kwiecień więc wiesz. Po porodzie miała tylko dwie miesiączki i zaszła.
 
Do góry