reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Tynka - a jak można wiedzieć to siostra spodziewa się chłopca czy dziewczynki :) ? Bo zastanawia mnie ta teoria ze jak się zachodzi w ciążę karmiąc piersią to bardziej na dziewczynkę ponoć
 
reklama
Tynka - a jak można wiedzieć to siostra spodziewa się chłopca czy dziewczynki :) ? Bo zastanawia mnie ta teoria ze jak się zachodzi w ciążę karmiąc piersią to bardziej na dziewczynkę ponoć
Micurka ja jestem wpadką moich rodziców przy kp :) aczkolwiek nie wydaje mi się, ze kp ma wpływ na płeć.
 
Miciur-ka moja teściowa urodziła syna,karmiła piersią i zaszła w ciążę -kolejny syn, karmiła znów piersią i kolejna wpadka- kolejny syn :)
 
Miciurka siostra teraz syna będzie miała. Moja mama karmiąc mnie piersią zaszła w ciążę i druga córka. A potem trzecia ale już piersią nie karmiła.
 
Heyka dziewczyny

co do karmienia piersią a płci dziecka to też potwierdzam, moja siostra karmiła jak zaszła w ciąże i też urodził się drugi chłopiec i też uważam że chociażby na wzrost prolaktyny chyba większe prawdopodobieństwo że chłopiec się urodzi, no ale jak same wiemy nie tylko hormony o tym decydują sama się o tym przekonałam:biggrin2:.

Elisse jak będziesz miała czas to napisz jak mała zareagowała na braciszka, pogoda dopisuje więc zapewne niedługo wyruszysz na spacerek;-) ;)
 
Moje koleżanki co mają dzieci rok po rok, jedna ma 2 synków (wogóle nie kp), a druga ma 2 córki (karmiła do momentu dowiedzenia się o ciąży). Także może teoria mojej mamy się sprawdza, że jak się ma małą różnice wieku między dziećmi, to zregły jest ta sama płeć. Dlatego mama ciąle mi mówi, że u nas będzie drugi synek :-)
 
Ja mam dwie siostry. Jedna jest młodsza o rok i trzy kierujące a druga o 7 lat. Mojej siostry dzieci są różnej płci różnica rok i 12 miesięcy. Mój mąż ma 8 lat starszego brata. W rodzinie dwie pary rodzeństwa z różnica niecałych dwóch lat. Według mnie to się nie sprawdza. To tylko los.
 
Dziewczyny tak naprawdę żadna teoria się tak do końca nie sprawdza, czy objawy w ciąży, czy różnica wieku miedzy dziećmi itp. Ja mam 2 siostry czyli jest nas trójka w odstępach średnio co 3 i 3,5 roku, a dieta mojej mamy przed zajściem w ciąże typowo chłopczykowa także tu chyba nie ma reguły albo to kwestia losu albo zbioru szeregu czynników - dziewczyny które planowały chłopca stosując się do zaleceń też rodziły dziewczynki więc do końca nie wiadomo:-) :)
 
reklama
dziewczyny po co w staraniach o dziewczynke witamina C? zakwasza organizm?
bo teraz jest 'modna' ta lewoskrętna, ale ona nie zakwsza organizmu wg tego co czytam.
 
Do góry