reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Elenaa Tak dokładnie zakwasza organizm, ja biorę te z aspartamem bo ponoć aspartam tez na dziewczynkę , plus jeszcze cole bez cofeiny i cukru bo też zakwasza
 
reklama
Elenaa, Miciurka Ja mam zwykłą Wit C nie lewoskretna (czytałam o niej i chyba to pic na wode-poszukajcie w necie artykułów analizujacych skład chemiczny tych witamin) i u mnie Wit C zamiast obniżać to podnosi ph :) wiec odstawiłam ja.A na in-gender znalazłam ze duże dawki Wit C sprzyjają chłopcom, a stosowana dopochwowo obniża progesteron i może być przyczyną poronien. Lykam żurawinę tylko i zastanawiam się nad baby aspiryn tyle ze mi się siniaki od razu robią więc chyba odpada.
Miciurka Jaką masz tą Wit z aspartamem?
 
Heyka dziewczyny
tak jak Airfix pisze wit. C lewoskrętna nie zakwasza organizmu, tylko że każda wit. zastosowana w suplementach jest lewoskrętna nie ma innej tylko ta co jest modna to jest w proszku i jest CZDA tzn. czysta do analizy jakość farmaceutyczna - koncerny kupują ją aby dodać do swoich suplementów w połączeniu z innymi dodatkami a ta jest czysta pozbawiona czegokolwiek. Witamina C pomaga też w przyswajaniu wit. B6 i kw. foliowego. Podobno właśnie duże dawki wit. c przyjmowanej doustnie wcale nie działa poronnie, czytałam badania że kobiety które przyjmują duże dawki wit.C lepiej znoszą ciąże i poród a dziecko jest silniejsze - ale to był artykuł z lat 60-tych. Ja przy staraniach odrzuciłam tą w proszku co miałam w domu, dodawałam niewielką ilość do soku.
 
Magic Tak, duże dawki stosowane doustnie sa ok, nawet pomagaja wlasnie nie ktorym kobietkom, ale duze dawki dopochwowo powodują poronienia :) oj nie zapomnę jak 1000mg wsadzilam :p
 
Witajcie,
ponad rok temu klikałam z Wami na tym forum. od stycznia 2015 staraliśmy się o drugie dziecko - córeczkę..stosując niektóre z 7 czynników. Udało mi się zajść w ciąże pod koniec roku i wczoraj lekarz potwierdził dziewczynkę. Nie wiem czy to kwestia 7 czynników, czy tak zadecydował Bóg. Cieszymy się bardzo dodam że w rodzinie mojego męża sami chłopcy sam ma 4 braci... pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam zdrowych upragnionych dzieciaczków :)
 
Ula - może po krotce opowiesz jakie czynniki spelniłas :)
U mnie to było tak nam udało nam się za 7 cyklem.
minerały i hormony ja i mąż mieliśmy sprzyjające - ja suplementowałam takie normy o jakich tu dziewczyny pisały a mąż tylko mg,, dieta hm... tu bywało różnie z natury pijemy dużo mleka i lubimy nabiał i chrbatę miętową, odstęp u nas był dzień przed ow i dzięń po bo dłużej nie przetrwałyby żołnierzyki mojego m., ph miałam 4,0 i zero śluzu (myślę że to zasługa suplementów bo wcześniej przed ich zażywaniem tak nie było)kropelka Sylku po staraniach, jony - mamy lampę solną w sypialni w domu olejki pomarańczowe i lawendowe, ja - bransoletki z różowego kwarcu i emitujące jony ujemne przy synu sprawdził mi się chiński kalendarz więc teraz też brałam go pod uwagę. Obawiałam się tego bliskiego odstępu od owulki zaleca się niby 2 dni ale tak miało być, nie spodziewałam sie że się uda chociaż miałam w sercu cichą nadzieję.
 
Ula gratulacje super że się udało

Dziewczyny ja wczoraj pół nocy nie przespałam mały tak dokazywał że szok, rozpychał się, kopał nóżkami:-) :) ma coraz mniej miejsca i musi mi to zademonstrować hehehe
 
Ula gratulacje :-)
Magic pierwszego syna urodziłaś przed terminem czy po?
ciekawe ile jeszcze synek zechce w brzuszku posiedzieć?

Dziewczyny a jakimi paskami badacie PH?
 
reklama
Ula- a ile przed zaczęłas wszystko stosować ? No i dziękuję za opis i Gratuluję :)

Elena - są te paski merck ale nigdzie ja nie mogę ich znaleźć :/- wszędzie tylko chcą ze można kupić przez stronę jako przedstawiciel medyczny itp

Może ktoś poleci gdzie kupić na allegro nie ma - ja kupiłam ale jakaś chineza się okazała
 
Do góry