reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Małe liski wrzuć zdjecia dzieciaczków :) Ciekawe jak Małgosia urosła. Dziewczyny na tym nowym babyboom próbowałam kiedyś zdjecie wkleić ale nijak nie umiem . Jak to zrobić


Elisse Ty już na końcówce a jak się czujesz, skurcze dokuczają ?

Maggie zamieść fotki swoich dzieciaczków :) Wejdż na swój profil, utwórz album, dodaj zdjęcia, a potem w polu wiadomości posta wybierz ikonkę z aparatem. Jakby się nie udawało daj znać
 
reklama
dziękuję Elenaa :) tak, to prawda, to taka nasza wisienka :)

dawno mnie nie było tutaj, na szybko przeczytałam kilka ost stron - czy starasz się o ciąże? czy już może szcześliwa-zaciążona :)?
 
dziękuję Elenaa :) tak, to prawda, to taka nasza wisienka :)

dawno mnie nie było tutaj, na szybko przeczytałam kilka ost stron - czy starasz się o ciąże? czy już może szcześliwa-zaciążona :)?
Mam prawie rocznego synka, mysle że od lipca będziemy starać się o rodzeństwo - celować będziemy w córeczke, planowaliśmy od maja-czerwca, ale jednak przesuniemy na lipiec nasze starania :-) pewnie 1 cykl zrobimy z odstępem 2-3 dni, a w kolejnym już będę zdesperowana i na nic nie będę patrzeć oby tylko był zdrowy dzidziuś. Niestety jestem w gorącej wodzie kąpana :-)
A u Was jak wygladały starania o córeczkę? odstęp był zachowany?
 
Elenaa rozumiem Cię bo ja też jestem w gorącej wodzie kąpana :) tak, zachowaliśmy odstęp, wyszło około 2,5 dnia od owu, ale w szczęśliwym cyklu próbowaliśmy też - chyba to było 10 - 10 h po owu. I ciężko mi powiedzieć który plemniczek z którego odstępu zwyciężył ;-) ;)

dziewczyny z forum stosowały czasem idealny odstęp od owulacji - "chłopczykowy" a mają dziewczynki, "na dziewczynkę" a mają chłopca. Tak więc wygląda na to, że nie ma to żadnego znaczenia.

...ale jeśli chciałabym urodzić jeszcze czwarte dziecko i pragnęłabym, żeby to była córcia, to mimo tego starałabym się chyba 3-4 dni przed owu. Nigdy nie wierzyłam w odstęp ale chyba powoli zmieniam zdanie
 
reklama
Małe liski Ja z utęsknieniem czekam początku maja i początku cyklu staraniowego :) Synek odpukac nie choruje mi już, nie licząc ostatniego zapalenia pluc po roku nie chorowania,ale złożył się też na to atak astmy bo niestety syn nie może przebywać w pomieszczeniach gdzie ktoś pali papierosy,a na to czasem wpływu nie mamy. Jeszcze trochę i może pójdziemy mieszkać do nowego domku,choć zostało najważniejsze jeszcze-piec do CO i kaloryfery .
 
Do góry