reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Małe liski cudowne masz pociechy. Małgosia jaka już duża

a to moje misie

received_1072160696138551.jpeg 20160320_204512.jpg
 

Załączniki

  • 20160320_204512.jpg
    20160320_204512.jpg
    301,1 KB · Wyświetleń: 93
  • received_1072160696138551.jpeg
    received_1072160696138551.jpeg
    43,4 KB · Wyświetleń: 92
  • 12674232_1074804595874161_1287756145_n.jpg
    12674232_1074804595874161_1287756145_n.jpg
    61,7 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
reklama
Airfix maj tuż za rogiem :) możesz się szykować :) to ile jest nowych przyszłych staraczek?
Airfix, Tynka, ja, kto jeszcze? Miciurka a Wy kiedy rozpoczynacie?
 
Hej
Małe liski śliczne dzieciaczki. Widać że rozbrykane ale kochające się rodzeństwo.

Maggie twoich maluchów nie widzę :-/ zdjęcia się nie wyświetlają na moim telefonie niestety.

Elenka u mnie ciężko mówić o jakiś staraniach bo badania mojego męża się posypały. 19 kwietnia mamy urologa ale specjalizuje się w niepłodności męskiej i zobaczymy. Czeka nas raczej długie leczenie które i tak pewnie skończy się na in vitro. Jestem załamana. Oboje żyjemy w ciągłym stresie, atmosfera jest bardzo napięta, nie możemy spać nawet :-( narazie oznaczylismy prolaktyne i norma do 15 a on ma 27 a testosteron norma od 3 do 10 a mąż ma 0,3. Jest niestety tragicznie. Mamy bardzo duży problem. Mąż się bardzo źle czuje. Libido 0, problemy ze współżyciem. Zaczynam się martwić że nas cud poczecia nie będzie dotyczył.
 
Male liski i maggi śliczności ale ten czas szybko ucieka.
Ja dziewczyny w piatek byłam u lekarza i dostałam skierowanie do szpitala na patologie , w środę mam się stawic w szpitalu i prawdopodobnie w czwartek będę mieć cc, szyjka bardzo długa, twarda i zamknięta - nie reaguje na nic, mały ma główkę tak nisko że już prawie w obrazie usg słabo widoczna - czuje jak bardzo naciska na szyjkę ale nic. Także trochę wcześniej zostanę mamusią po raz drugi:-) :)
 
Magic trzymamy kciuki ! :-) już niedługo będziesz podwójną mamusią :-) super...takie malusie dzieciaczki są przeurocze!
Tynka kciukam za Was! musi się udać..ogromnie w to wierze! Musisz teraz wspierać męża, faceci chyba bardziej przeżywają swoje problemy z płodnością niż kobiety. Chyba taki jest mylny stereotyp. że faceci myślą tylko o seksie, i mogliby zawsze i wszędzie. A przecież tak nie jest. Obyście tylko nie oddalili się od siebie, czasem o to łatwo.
Ja zauwazyłam u nas, że przez to że mamy mniej czasu, jesteśmy bardziej zmęczeni, bo w domu małe dziecko, to trochę oddaliliśmy się od siebie, ale podobno są takie kryzysy pierwszego dziecka.
 
Witam Was Dziewczyny
Może niektóre mnie jeszcze pamiętają zbierałam sie żeby tu napisać już jakiś czas ale zawsze coś ...
Małe liski ale cudowne dzieciaczki ☺
Maggie Tobie to już pisalam ale napisze jeszcze raz również masz cudowne dzieci ☺
Do reszt narazie sie nie odniose bo musze chyba troche nadrobic ale każdą serdecznie witam i pozdrawiam
U nas mała niespodzianka rosnie w brzuszku 25/26 tc jakos w tej ciazy nie ogarniam tych tygodni
i musze poprostu musze to napisać ... z perspektywy czasu uwazam że niezle prEginalam z tym planowaniem i jest mi glupio ze narazalam swoje i swojego dzoecka życie tylko po to by spelnic swoje wymyslone marzenie Bo przecież kocha sie dziecko a nie płeć Jestem najszczesliwsza mama synka i za nic bym tego nie zamienila Chłopcy sa wspaniali i tak samo kochani jak dziewczynki Te ktore mnie znaja wiedza ze zrobilam bardzo duzo a a ile pieniedzy na to wszystko poszlo i wiem jedno nigdy chyba bym juz sie na to jiezdecydowala Druga ciaza jest nieplanowa i jie mialam parcia zeby dowiedIec sie jakiej plci nosze dzieciątko Baa nawet mnie irytowaly pytania z cyklu i co juz wiesz co bedzie kurcze bardzo czesto nie bylo pytajia jak sie czuje jak dziecko tylko plec i do Soboty 2.4 bylam przekonana ze bede mama drugiego syneczka (okolo 20 tc powiedzial ze na 60% chlopak) i powiem Wam ze bardzo sie z tego cieszylam A tu taka niespodzianka jednak bedzie dziewczynka
wiec moje kochane wg mnie co nam planowane to planowane W pierwszej ciazy cudowalam i mam wspaniałego synka a w drugiej nic nie zrobilam i bedzie corka ☺
buziaki
 

Załączniki

  • 20160403_073554.jpg
    20160403_073554.jpg
    895,6 KB · Wyświetleń: 94
Zakręcona :) super wieści przynosisz :) no i jesteś kolejna osoba która obala to całe planowanie :) gratuluję Ci z całego serca przede wszystkim zdrowego dzieciątka i cieszę się, że spełniło się Twoje marzenie o córeczce :) gratulacje Kochana!!!

Napisane na Nexus 7 w Forum BabyBoom
 
Maran powiem Ci że po tym jak urodzil sie Igorek nie mialam juz takiego marzenia Uwazam ze kazde dziecko czy to chlopiec czy dzoewczynka to cudny dar Co u Ciebie kochana?
 
reklama
U mnie nie najgorzej, choć przy 3ce czasu mam nie wiele ;) ale organizacyjnie już to sobie wszystko ułożyłam i daje radę :) najmłodsza rośnie jak na drożdżach za 3 dni pół roku już skończy i jest taka fajna, pociesza i wszyscy ją uwielbiamy :) dziewczyny starsze organizują jej przeróżne rozrywki ;) wożą w bujaczku po całym domu, śpiewają jej, chcą z nią oglądać bajki na tablecie, Maja ostatnio dala jej lizaka polizac więc muszę pilnować hehe ale ogólnie jest cudowna i nie wymienilam mojego nocnego śpiewaka na żadnego chlopczyka :) w nocy nie i najlepiej, ale to być może wina zębów bo wczoraj pierwsza Dolna jedynaczką się przebiła :) no i tak jak piszesz jak już mamy Dzieciątko pod sercem to płeć tak naprawdę nie ma znaczenia bo i tak kocha się ten mały cud całym sercem... Ja tam gdyby mnie było stać mogłabym mieć jeszcze kolejne, ale finansowo przy takiej gromadce nie dalibysmy rady więc zostajemy przy trojeczce... Jednak każde Dzieciątko to niebywały cud i kocha się tego malutkiego ludzika na zaboj... Napisz coś czasem jak znajdziesz chwilę, choć wiem że z czasem nie raz ciężko...

Napisane na Nexus 7 w Forum BabyBoom
 
Do góry