reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Zakręcia jeszcze raz mega gratuluję, ja myślę że w tym wszystkim Bóg ma dla nas też jakiś plan, super że u Ciebie będzie też i córeczka :)
Magic trzymam kciuki
Maran fajnie że u Ciebie też się układa, kurcze ja dwójki nieraz ogarnąc nie mogę a trójka dla mnie kosmos, gdybym była młodsza i mogłabym zostac w domu, z chęcią chciałabym jeszcze jednego szkraba ... bo dzieci są wspaniałe
 
reklama
Zakręcona - gratulacje , czyli rozumiem ze starałas się na całego z planowaniem ale nic z twgo a później odpuscilas I bez planowania poszło i jest dziewczynka tak?

Marantha- gratuluję 1 - ego ząbka! :)

Elenaa- my juz działamy, ale ja do diety tak średnio kilka czynników jak lampa solna etc. Kupiłam sylk. Nie jestem 100% ze wszystkim bo to nawet nie zdrowo tak się zakwasic, ale mam te żele z niskim ph, odstęp zachowam 2 dni przed i 10 h po, jogurty jem truskawki uwielbiam, także może coś z tego będzie . My już ktoś cykl próbujemy ale nic narazie. Wynik chyba ok ,

Tynka - trzymam kciuki , długo śledziłam wątek i widziałam ze tak samo długo się starasz. Całe szczęście teraz są takie medyczne wynalazki , leki itp ze napewno dadzą radę was podleczyc wystarczająco do posiadania potomstwa :) nie łam się ! Tylko niestety czasu wam Potrzeba

Magic - a to mały co tak sobie miejsce zagrzał ze nie chce mu się wychodzić ;)
 
Ostatnia edycja:
Elena super wynik. Piękna komórka jajowa byla na pewno. Ja ok 7 dpo miała 20,77 ale w moim lab inne normy są.
Cudowne macie dzieciaczki. Kazde z nich to prawdziwy cud.
 
hej

Zakrecona GRATULUJĘ kolejnego cudu,
po raz kolejny potwierdza się, ze nie mam zadnego wpływu na płeć,
i tak jak piszesz człowiek " wciąga " się w to planowanie,
wydaje masę pieniędzy, wylicza, przelicza, dzisiaj to widzę,

Meggi, male liski śliczne dzieci

U nas wszystko dobrze, najmłodszy jest cudowny, usmiechniety,
rosnie, bardzo dużo śpi, nie możemy się nim nacieszyć, starszaki uwielbiają go,
Gdyby mnie tylko było stac bardzo chciałabym jeszcze 2 dzieci,

pozdrawiam Wszystkie !!!
 
So_happy Twój malutki też już pewnie spory chlopczyk:) pokaż swoje skarby jak mozesz:) kobietko widać ze szczesliwa jesteś z tą swoją gromadka;) ja tak 3ke bym chciała ale czas pokaże.

Elena Wynik piękny, u mnie ma wspomaganiu przy takiej samej normie jest tylko 13-15. I raczej wyżej nie będzie

Tynka Myśl pozytywnie,wiesz ze teraz jest tyle technik, sposobów ze i Tobie będzie dane tulic maleństwo. Mąż z Tobą chce współpracować,a to wielkie szczęście....Mój ma 1000 powodów żeby nie iść na badania,główny -brak czasu bo do pracy na 7. I można kłócić się ,a i tak nic to nie daje. I gadanie w stylu - jak ma być to będzie.

Miciurka Zakręcona jakiś czas temu planowała z nami corcie,zrobiła bardzo dużo i urodził się synek. Teraz nie myślała ze będzie w ciąży,wiec i nie planowała nic i jest corcia:)

Zakręcona Ja już gratulowalam :) i bardzo, bardzo się cieszę :)
 
Airfix tak jestem spełniona i szcęsliwa, A jest duzym chłopcem bezproblemowym, ma
niecałe 7 miesięcy wazy ponad 9 kg, jest na kp i od miesiaca wprowadzam mu posiłki stałe,
 
So_happy O mamo,jacy kochani [emoji7] do kogo jest podobny najmłodszy? Jest odmianą starszych braci:)Choć troszkę ma z "młodszego starszego" brata;)
 
reklama
So_happy ślicznych masz synków, widać tę braterską więź. A starsi chłopcy to bliźniacy?

Zakrecona gratulacje córki ;-) ja jeszcze w ciąży nie jestem, a już na samą myśl mam nerwy jak ludzie beda pytać pierwsze co: "czy znacie już płec". W rodzinie taka kuzynka męża jest w ciąży, i tesciowa do mnie mówi ostatnio : "ciekawe czy im się udało", ja się pytam: "Ale co ma się udać?", teściowa: "no czy będą mięc parke", na to ja: "przecież to nie jest naważniejsze". Także tak samo będzie pewnie ze mną.
Dlatego albo płeć poznany dopiero przy porodzie, albo nawet jak będziemy wiedzieć, to mamy umowe z mężem ze nie będziemy zdradzać.

Miciruka a powiedz mi jak zachować odstep 2 dni biorąc pod uwagę, że owulacje mam ruchomą, raz 15 raz 16 dnia? można się kochać do dnia kiedy na teście owu występują II kreski, tak? To kiedy będziesz testować :) ? trzymam kciuki aby się szybko udało :)
 
Do góry