reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Carola jeśli przy HSG okazało się, że masz drożne jajowych to niech ci da leki na stymulacje owulacji a dopiero po 2-3 nieudanych monitorowanych cyklach zdecydowalabym się na twoim miejscu na laparoskopie. Rozumiem, że twój mąż ma przebadane nasilenie? Tak?
 
reklama
Ma przebadane, prawie wszystko jest w normie. Ma tylko łykać salfazin bo ma sporo martwych plemników, ale lekarz powiedział, że przy takiej ilości to nie ma wpływu. Ale łyka jak to lekarz powiedział, żeby żadnych strzałek nie było. U mnie na tyle USG zawsze owulacja była, raz nawet z dwóch jajników na raz. Wcale się nie zdziwię jak zaleci nam parę cykli starań bo sporo zdziałaliśmy przez te trzy miesiące. Ja w końcu pozbyłam się nawracających od roku infekcji, usunęli mi tego polipa, który był malutki ale nigdy nic nie wiadomo i wypalili ednometriozę z szyjki. W końcu trafiłam na sensownego lekarza więc mam nadzieję, że jakoś pójdzie :) Wielkie dzięki za wskazówki. Na pewno skorzystam :)
 
U mnie też owu były, ale zaszlam w pierwszym stymulowanym i monitorowanym cyklu właśnie;) nie nastawialam się..Ale się udało:) a przy droznych jajowodach, po laparo, po visinne kilka cykli się staraliśmy.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
 
Najważniejsze to trafić na dobrego i zaangażowanego lekarza. Możecie oboje brać Koenzym Q10 A ty o ile już ni bierzesz to do pierwszego dnia cyklu aż do owulacji olej z wiesiolka, rewelacyjnie zwiększa ilość śluzu w dni płodne.
 
Hehe od wczoraj pije :) Jest obrzydliwy. Czytałam , że po wszelkich zabiegach na szyjce lepiej brać, bo wtedy z zasady śluzu jest już mniej i można go wspomóc. Ale Koenzym Q10 zakupimy
 
Pytam bo ja miałam na szyjce i tak zakrwawilam 5-6 dnia że lekarz wysłał mnie na zwolnienie. Fakt że mega w pracy się przeforsowalam... Ale to inny temat :)
 
reklama
Kachna a Ty miałaś duże objawy? Czy raczej bezobjawowo? Bo skoro przez przypadek zdiagnozowana to mogę się tylko domyślać że nie dawała się strasznie we znaki poza tym że nie mogliście zajść w ciążę?
 
Do góry