reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są (przyszłe) mamy z Amsterdamu lub okolic?

Nayaa, odpisalam Ci na pw, mam nadzieje ze doszlo. Nie wiem jak to wszystko dziala na tym forum ale chyba dobrze mi idzie. Te literki to juz takie beda, nie mam polskiej klawiatury na ipadzie z nl. Odnosnie tego linku co podalas, to od jakiego przedialu wiekowego jest ten klub? Widze ze sa od calkiem niedawna, to jakis nowy klub?
 
reklama
Doszlo,doszlo :) idzie Ci idealnie bym rzekla :))

Klub kiedy powstal?? hmmm w zeszlym roku jakos chyba.A dokladniej? pojecia nie mam. przedzial wiekowy to tak bardziej chyba dla dzieci "juz chodzacych" po zdjeciach ciezko wywnioskowac ile ktore dziecko moze miec lat :p Znajoma prowadza swojego synka,on w tym roku skonczyl 4 lata. Ale zadowolona byla.Kiedys nawet rozmawialysmy i zalowala ze rzadko sa te spotkania (co 2 tyg) i ze z reguly kazde spotkanie prowadzi inny rodzic bo ona to traktowala jako taka "odskocznie" (zwlaszcza,ze 24/7 zajmuje sie dzieckiem)...I nawet te 2 godz dla siebie co 2 tyg to naprawde duzo daje.No ale :) dzieci fajna zabawe maja :)
 
hej :blink: Zaglądają tu jeszcze jakieś mamy z Amsterdamu?

Nayaa fajny ten link, a co to za organizacja? Osoba prywatna?

Tak, jeszcze ja czasem zagladam, jak moj maly lobuziak mi daje czasem odpoczac to w przerwach zagladam ale nie zawsze uda mi sie cos odpiac :) dosc wolno pisze na klawiaturze. Koriander ja jestem z okolic Amsterdmu ale czasem bywam. Widze ze niedlugo razwiazanie, chlopiec czy dziewczynka? Ciekawa jestem jak tam zalozycielka tego watku Iguana_ czy udalo Jakies spotkanie Ci sie udalo? Mi udalo sie nawiazac kontakt z Lemonic. Nayaa cos ostatnio juz dlugo nie widac, mi tez na PW nie odpisuje. Pozdrawiam Was dziewczynki :-)
 
Jestem nowa na tym forum jak cośik pisze nie poprawnie proszę o wiadomość na PW :-D. koriander ja jestem z Zaandam ale czasem bywam też w Amsterdamie. Gratuluje i życze szybkiego i łatwego rozwiązania. Mały mi ostanio daje nieźle popalić :szok: cały czas wydaje z siebie jęki typu yyyy eheh łęeeeeee cięzko mi rozszyfrować o co mu może chodzić.
 
voilet maluszek musi sobie cwiczyc wydawanie dzwieków, to bardzo dobrze :-)Moze beda mu wychodzily dolne jedynki, dlatego ci daje popalic? Juz nie pamietam jak to dokladnie jest z niemowlakami, ale nie moge sie doczekac :tak: Daj znac jak bedziesz w okolicy.A ile juz jestes w Holandii?
 
voilet maluszek musi sobie cwiczyc wydawanie dzwieków, to bardzo dobrze :-)Moze beda mu wychodzily dolne jedynki, dlatego ci daje popalic? Juz nie pamietam jak to dokladnie jest z niemowlakami, ale nie moge sie doczekac :tak: Daj znac jak bedziesz w okolicy.A ile juz jestes w Holandii?
koriander
Ja jestem w holandi juz piec lat, wiekszosc czasu mieszkalam w Amsterdamie. Dzisiaj sprawdzilam ponownie temperatkrke malemu i okazlo sie ze ma podwyzszona 38, czyli pewnie zabkujemy :-D. Eh powracaja nocki nieprzespane od poczatku tego miesiaca:crazy: potem spie do 13:00 bo odsypiam i jakas rozbita w ciagu dnia chodze albo zrywam sie w poludnie i wszystko chce nadrabiac, a juz sie szykowalam ze bede cwiczyc z Laura London.. A w ktorej czesci Amsterdamu mieszkasz? Na kiedy masz termin?
 
reklama
Do góry