reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu dziewczyny z Konina lub okolic?

Dołączył(a)
7 Listopad 2012
Postów
7
Dziewczyny jestem w ciąży i miałam mega akcje oparzyłam się w rękę sobotę i jak to ja wpadłam w panikę, że coś się stało dziecku. Tym bardziej, że w internecie wyczytałam, że jak mama się oparzy to dziecko może mieć w tym miejscu bliznę. Oczywiście od razu był telefon do ginekologa i dzięki bogu od razu mnie uspokoił choć i tak pojechałam do gabinetu aby się upewnić. Mój mąż to jak zwykle mówił, że ja zwariowałam z tym.
Bardzo polecam podejście mojego lekarza Pana Kubiaka z ul. kleczewskiej. Jego reakcja w tym wypadku była mega uspokajająca.
 
reklama
Hej Kamilah ja jestem z okolic Konina.
Co Ci Kubiak powiedział? To chyba raczej jakiś przesąd jest, nie bardzo wierze w to. Kiedyś się mówiło jak się myszy przestraszy ciężarna to i dziecko będzie miało "myszkę" na ciele :szok::cool2:;-):-p
 
Cześć ja co prawda jestem z Poznania ale odległość nie jest znowu taka straszna. Czasem bywam w Koninie bo mam tam rodzinę.
Zapraszam na wątek główny Poznania :).

Kamilah to Twoja pierwsza ciąża?
 
Zgadzam się- mieć doktora Kubiaka w swoim mieście to prawdziwe szczęście! Nie dość, że fachowiec, to ma jeszcze jakieś właściwości uspokajające w chwilach paniki :) Nie wyobrażam sobie juz mieć innego ginekologa.
 
reklama
Ja do lekarza jezdze do Kola. do dr Wojciechowskiego.
O doktorze Kubiaku slyszalam rozne opinie.Ale sama sie nie umiem wypowiedziec.
 
Do góry