reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy tak można - dziecko i laktator jednocześnie

Edyta89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Listopad 2012
Postów
733
Miasto
Poznań
Wpadłam na taki pomysł: karmię dziecko z jednej piersi w pozycji z pod pachy na specjalnej poduszce a do drugiej piersi jednocześnie przystawiam laktator elektryczny - czy tak można robić gdy brakuje mleczka dla maluszka?
Już się nie będę rozpisywać na ten temat ale z karmieniem jestem teraz w dołku, zaczęłam dokarmiać jak córka miała 4 tyg z zalecenia, słabo przybierała na wadze, teraz ma 9 tygodni i nadal karmię ją mieszanie pierś + butelka ale cały czas próbuję coś z tym zrobić, czyli utrzymać i zwiększać swoją laktację, a idzie mi no cóż, jak na karuzeli, raz lepiej a raz gorzej...
ale wracając do głównego pytania, proszę o odpowiedzi bo bardzo mnie to nurtuje, jeżeli w ten sposób uzyskam więcej mleczka dla córki na dokładkę to byłoby super :)
 
reklama
nawt tak się zaleca, jak sie chce sprawnie mleko ściągnąć:)) im więcej dziecko będzie ssał/ będziesz ściągać to` ilosc mleczka bedzie sie zwiększac. Mi na laktacje pomagało karmi- a raczej zawarty tam słód jeczmienny
 
Do góry