reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża?

Dołączył(a)
28 Maj 2018
Postów
2
Masturbowalam się z chłopakiem przed owulacją. Spóźniał mi się okres 6 dni. Przed planowaną miesiączka miałam bóle menstruacyjne a potem ból ustąpił i straszna ochota na sex i wspólżylismy zabezpieczając się. Następnego dnia dostałam okresu tylko pierwszego dnia bolesny. Dodam ze był to 3 maja. Dziś jestem na 6 dni przed okresem. I moje pytanie jest takie czy to możliwe że jestem w ciąży mimo okresu który miałam. Od ostatniego dnia miesiączki odczuwam ból podbrzusza nie zawsze najczęściej jak leżę na wznak dziś Doszedl do tego ból dolnej części kręgosłupa. Podejrzenia te mam od momentu kiedy chciałam robić brzuszki i odczylam jak bym coś w sobie miała.Mam bolesne sutki i twarde piersi. Czuję czasem nawet ból pulsacyjny w podbrzuszu jakby w macicy. A może poprostu coś mi dolega. Czytałam że można być w ciąży mając okres i wiele kobiet tak miało
 
Ostatnia edycja:
reklama
Masturbowalam się z chłopakiem przed owulacją. Spóźniał mi się okres 6 dni. Przed planowaną miesiączka miałam bóle menstruacyjne a potem ból ustąpił i straszna ochota na sex i wspólżylismy zabezpieczając się. Następnego dnia dostałam okresu tylko pierwszego dnia bolesny. Dodam ze był to 3 maja. Dziś jestem na 6 dni przed okresem. I moje pytanie jest takie czy to możliwe że jestem w ciąży mimo okresu który miałam. Od ostatniego dnia miesiączki odczuwam ból podbrzusza nie zawsze najczęściej jak leżę na wznak dziś Doszedl do tego ból dolnej części kręgosłupa. Podejrzenia te mam od momentu kiedy chciałam robić brzuszki i odczylam jak bym coś w sobie miała.Mam bolesne sutki i twarde piersi.
Raczej watpliwe jezeli mialas okres.. A masturbowaliście sie z jakims zakonczeniem? Byl wytrysk? Zebys zaszła w ciaze plemniki musza sie znalesc w Twojej pochwie wiec nie wiem jak podczas "masturbowania" to zrobiliscie??
 
Nie sądzę żebyś była w ciąży te objawy które opisujesz nie świadczą o ciąży wogole, możesz zrobić test oczywiście chociaż ja nie widzę nawet potrzeby tak zdarza się ze kobietą ma okres i jest w ciąży ale Wy się zabezpieczaliscie.nie dajmy się zwariować a bole mogą być spowodowane czym innym może zrób sobie badania podstawowe z krwi i ogólne moczu i usg i gina może coś się wyjaśni
 
Do góry