reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to może być kolka niemowlęca?

reklama
Ja właśnie nie wiem, gdzie Ci lekarze zdobyli dyplomy, że wszędzie widzą kolki. A potem okazuje się, że każde niemowlę miało kolki, A jest to nieprawda. Kolki w gruncie rzeczy nie są aż tak częste jak to matki przedstawiają, bo lekarze w błąd wprowadzają rodziców i wmawiają im te kolki, A do tego niepotrzebnie przypisują jakieś krople na nie...
Ja wiem jak wygląda prawdziwa kolka i nikomu nie życzę przez to przechodzić.
Masz wrażenie, że Twojemu dziecku dolega coś bardzo poważnego i chcesz szybko jechać do szpitala, jeśli nie wiesz, że to po prostu kolka. Przeszłam przez ten koszmarny okres 6 miesięcy i bardzo przy tym cierpialam, bo jestem bardzo wrażliwa i taki widok to dla mnie koszmar. Mam tylko cichą nadzieję, że moje drugie dziecko nie będzie miało tego problemu. 😔
Jakie były objawy? Mi też wmawiają kolkę,ale pewna nie jestem,bo Dziecko płacze również w ciągu dnia, niekoniecznie tylko wieczorem
 
Jakie były objawy? Mi też wmawiają kolkę,ale pewna nie jestem,bo Dziecko płacze również w ciągu dnia, niekoniecznie tylko wieczorem
Moja Mała z kolkami płakała o różnych porach, w dzień czy wieczorem nie było znaczenia 🤷🏻‍♀️ był atak, był... Hmmm płacz to za mało powiedziane 🫣 był niemiłosierny wrzask, jakby obrywali ją za skóry, tak bolesny dla mnie, że nie raz płakałam razem z nią 🤦🏻‍♀️🥺.
 
Jakie były objawy? Mi też wmawiają kolkę,ale pewna nie jestem,bo Dziecko płacze również w ciągu dnia, niekoniecznie tylko wieczorem

My niedlugo
Moja Mała z kolkami płakała o różnych porach, w dzień czy wieczorem nie było znaczenia 🤷🏻‍♀️ był atak, był... Hmmm płacz to za mało powiedziane 🫣 był niemiłosierny wrzask, jakby obrywali ją za skóry, tak bolesny dla mnie, że nie raz płakałam razem z nią 🤦🏻‍♀️🥺.

U mnie też bylo podobnie o różnych porach i straszny płacz nie dało się synka w żaden sposób uspokoić to było straszne dla niego ale również dla nas bo człowiek chce pomóc a nie ma jak. My już mamy prawie 8 miesięcy kolki za nami ale w życiu tego nie zapomnę. Ja założyłam ten temat bo już sama nie wiedziałam co robić. Niestety u nas nic nie pomoglo oprócz czasu a próbowaliśmy Espumisan, Sab simplexu, różnych probiotyków. Byłam nawet u osteopaty.
 
Do góry