reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy wynik jest wiarygodny?

D

Dominisia23

Gość
Cześć! Jestem nowa na tym forum i chciałam poradzić się coś was drogie kobitki :-)
Czy wynik Beta hcg <0,10 po miesiącu i parę dni od zbliżenia intymnego (tylko petting) oraz po tygodniu
Bardzo proszę o odpowiedź.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ale ty wiatropylna jesteś? Skoro nie było zbliżenia to skąd ma ciąża być?
Było zbliżenie tylko petting (partner mył dlonie i wycierał w chusteczki) ale nie bylo stosunku dopochwowego...Tydzień po tym pettingu miałam dolegliwości bólowe brzucha, lędźwi, miednicy, pachwin... Pojawiła mi się też zmiana trądzikowa i dwie opryszczki na ustach..przestraszyłam się, a nie planuję ciąży....
 
reklama
Zwyczajnie. Nie chce mi się odkopywać Twoich wcześniejszych wcieleń, kiedy zadawałas takie same pytania 🤷‍♀️
Okna umyj, rodzicom pomóż w sprzątaniu, lekcje odrob czy cos.
Nie jestem ta samą osobą, musiałaś mnie pomylic. Potrzebowałam porady od doświadczonych osób dlatego postanowiłam napisać swoje pytanie na tym forum. To wszystko.
 
reklama
Do góry