reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy zaglądają tu mamy ze Stoku?

kalka24

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2008
Postów
141
Miasto
Kielce
Witam.Jestem mama 10 miesięcznego Wojtusia, od miesiąca mieszkam na osiedlu Stok, niestety nie znam tu nikogo :( jeśli macie ochote sie zapoznac to odzywajcie sie.Bedzie mi bardzo miło.Pozdrawiam
 
reklama
Hej Kalka - ja jestem ze swiętokrzyskiego, ale to jest obok stoku :) Jeśli chcesz to zapraszam na herbatke :) Karolcia ma 6 miesięcy ale powinny się dzieciaki dogadać :)
 
Cześć Shiraaine.
Bardzo sie ciesze że sie odezwałaś, dziekujemy oczywiście za zaproszenie i na pewno skorzystam tylko na obecną chwilkę jesteśmy cała rodzinką przeziębieni. Wojtusia wczoraj złapało ale na szczęście nic bardzo strasznego. Myślę że troszkę sie podleczymy i umówimy na herbatkę.My oczywiście także serdecznie zapraszamy.A Wojtuś z Karolcią sie dogadają:)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
hej
a ja jestem ze Starogorskiej ale mieszkam na Orkana obecnie... choc czesto tam zagladam a to tez obok stoku wiec ja tez moge sie spotkac... ale ja tez koncze chorowac:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
No oczywiście, będziemy w kontakcie :)
My dokładnie tak samo, jeszcze sie musimy troszkę podleczyć.
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.Pozdrawiam
 
Witam. My jeszcze chorujemy. Wojtuś ma straszny katar, a myślałam ze w tym tyg juz sie spotkamy ale myślę ze nadrobimy. Trzymajcie sie mamuśki. Pozdrawiam
 
Witam Mamuśki ze Stoku i okolic. Co u Was? Pogoda sie co,s popsuła, może jak sie pojawi słoneczko to zorganizujemy małe spotkanko jakieś może spacerek z maluchami? Pozdrawiam
 
reklama
No czesc mamuski
ja tez bym gdzies wyszla ale tylko dzis i jutro zapowiadaja spoko pogode i podobno mamy sie z tego cieszyc i korzystac bo listopad ma byc mokry i podobno ciezko bedzie o ladny dzien...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-(

ja w niedziele do szkoly ale mi sie nie chce a w sobote mam basen ze szkoly i basen z Adasiem nie wiem jak mi kostium wyschnie w ciagu 1 godz:baffled::baffled::baffled:

moj Adas spi ostatnio po wyjsciu tych zebolkow jest spokojniejszy spi od 9.30 do 13.30 co jest dla mnie zaskakujace bo nawet jako noworodek nie spal tyle
 
Do góry