reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czym się bronić przed komarami?

Kattarynnka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2015
Postów
30
Miasto
Warszawa
Dziewczyny, szukam środków chroniących przed komarami, bezpiecznych dla półtorarocznego dziecka i zaawansowanej ciężarówki. Najlepiej żeby były skuteczne ;) na głównej widziałam artykuł reklamowy całej gamy produktów Chicco - używałyście? macie zdanie? ciekawią mnie zwłaszcza te urządzenia odstraszające ultradźwiękami, bo jakoś mam obawy co do produktów trujących włączanych do kontaktu, żeby małemu nie zaszkodzić przy okazji. Jeśli ktoś próbował tych ultradźwięków, proszę, napiszcie, czy się sprawdzają.
 
Ostatnia edycja:
reklama
W sumie jeśli się zastanowimy to żaden z tych środków na komary nie jest skuteczny tak w 100%. w domu mamy Rajd i zapach podłączany do kontaktu,póki co zdaje egzamin,a na dworze pryskamy się sprayem OFF. Tutaj tylko uwag ana dziecko bo warto wcześniej sprawdzić czy nie ma uczulenia na dany preparat.
 
Ja też słyszałam o bardzo dobrym,skutecznym działaniu olejku lawendowego,więc warto spróbować,z tego co wiem nie jest drogi i pięknie pachnie:) Miałyście może już z nim styczność? Jeżeli tak to czekam na szczegóły.
 
Do góry