reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czym zająć dziecko przez 5 minut?

Fajny wątek! :tak: Z klamerek m. in. spróbuję skorzystać jutro ;-)
U nas generalnie: na pierwszym miejscu co do zainteresowań jest Mamusia.
Tuż za nią plasuje się nasza kotka Zuzia - potrafią czasem rewelacyjnie razem się bawić!
Lodówka lub zmywarka z magnesikami też interesuje.
Z rzeczy które ona by chciała, ale nie za bardzo moze to oczywiscie laptop i piloty.
Zabierać ją ostatnio muszę od kocich misek (pełnych!) i śmietniczka w łazienke oraz kuwety bo turbodoładowanie przy raczkowanie do nich włącza ;-)
Namietnie bawi się też pampersami swoimi (jeden do przewinięcia, a drugi Ani w łapkę) , chusteczkami i uwielbia drzeć na małe kawałki wszelki papier. Pozwalam dopóki nie bierze do buźki.
Z rzeczy robionych ze mną (czyli nie do końca zgodnych z tematem wątku) to zaglądanie przez okno, machanie lub pukanie do kogoś kto idzie. Oraz tańczenie ze mną - ale się wtedy chichra!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na ten pomysł sama bym nie wpadła, wyszło przez przypadek ;-) Kupiłam małemu w biedronce takie spodenki z wzorem w autka, helikoptery i takie tam. Jak mu je ostatnio założyłam, to okazały się strzałem w dziesiątkę :-p Usiadł i zaczął je intensywnie analizować :-p Dzisiaj znowu mu je założyłam i znów to samo, ale już krócej. A jak go po południu zapytałam, gdzie jest traktor (mając na myśli ten w książeczce) to schylił się i pokazał na spodenkach :-D
 
więc u nas hity to:
-miska z piłeczkami wyrzucanie, wrzucanie
-miska psa -niestety też peła hehehe
- gazety typu ulotki darcie-namiętne
-shaker do drinków...wrzucam tam piłęczke z pin pongiem mam wiecej jak 10 min.... ;-)
- piloty i komórki rewelka
 
wszysko co nie mozna piloty kable
ostatnio stoi przy zablokowanej spacerowce i swoje pasy bezpieczenstwa gryzi ponad 15 min spokoju, lub zalozenie sznurowanych butow i pozostawienie jej na 10 min walczacej aby je zdjac ;-)
 
U nas ostatnio furorę robi pudełko po chusteczkach i różnymi nakrętkami od słoiczków. :-) Można je wyjmować wkładać, rzucać nimi, fajnie się toczą i hałasują... Zajęcie na 30 minut. :-)
 
Do góry