reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czyżby zaczynał się strach przedporodowy ?

reklama
ja już nie rozumiem nic :baffled: ja żadnego czopa nie mam jedynie jakiś taki śluz. często łapią mnie skurcze ale przepowiadające bo znikają. brzuch już mam tak nisko że nawet jak siedzę to boli. cały brzuch twardy jak skała. mała w dalszym ciągu ruchliwa. więcej grzechów nie pamiętam :-D :-D
 
Kobitki i mój brzunio napięty-Maluszek aktywny.
Ja już tracę nadzieję,ze urodzę w najbliższym czasie.Jutro wizyta i zobaczymy co powie doktorek-gorzej jak powie,ze nadal nic....
 
edytaBez końca tak nie może i nie będzie mówił.
Czekamy, wypatrujemy, a jak nas chwyci to się nawet nie obejrzymy jak będą przy nas nasze maleństwa.
 
Nikos tak to już jest-ciągle za czymś gonimy,czekamy...Moja mama powtarza mi:"ciesz się,ze siedzi jeszcze w brzuszku,nie płacze,nie woła jeśc"
Jednak ja już doczekać się nie mogę,bo mam tej cholernej zgagi dość...Juz mi nic nie pomaga-Rennie tylko na chwilę.
Oczywiście jak przyjdzie co do czego,to gatkami zacznę trząś.
 
reklama
A U MNIE NIC, NIE WIEM CZY TO CZOP MI WYLAZL CZY NIE JAKIS GLUTEK BIALY TROCHE JAK SMARKI Z NOSA :) TROCHE SKURCZY W UDACH I BOL W PACHWINIE, TO WSZYSTKO. SZCZERZE MOWIA ROBIE W GACIE ZE STRACHU GDYZ JESTEM 6 DNI PO TERMINIE I MARTWIE SIE BARDZO CZY WSZYSTKO OK BEDZIE. pOZDRAWIAM WSZYSTKIE 2W1 SIERPNIOWECZKI
 
Do góry