reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Ja właśnie skończyłam branie oeparolu z wiesiolkiem :), lepiej po nim włosy wyglądają, a poza tym mam w planach sobie maskę kallos kupić bananową
 
reklama
Ja olejuję włosy, piję też drożdże, choć nienawidzę smaku i zapachu.
Rozjaśniłam teraz z czerni na blond, włosy mi pocieniały. Jak zadbać ekspresowo o ich stan? Chcę taką kurację skondensowaną.
 
Też borykam się z problemami włosowymi:( z natury są słabe, ciąża niestety to pogorszyła, myślałam, że kiedy hormony się uregulują będzie lepiej, choć tak jak przed ale niestety. Robię co mogę kosmetykami i dietą :) Mam nadzieję, że potomstwo włosy po tatusiu będzie miało ;) :D
Namiętnie czytam blog Anwen, polecam i co jakiś czas wpadam w szał masek, wcierek ale brak mi systematyczności-w lazience mnóstwo nieootwartych buteleczek i zużytych do połowy szapomnów,masek. Póki co pomogły dwie rzeczy -olejowanie (wybrałam olej na podstie opisów Anwen na blogu, włosy porowate mam) i zabieg w salonie o nazwie colorphlex.
 
A ja staram się regularnie używać dobrych kosmetyków do włosów, np. tych Organix lub Stapiz. Oprócz tego robię tez regularne maseczki - przeważnie z cytryny lub awokado, podcinam zniszczone końcówki żeby fryzura prezentowała się dobrze, no i staram się ograniczać stosowanie niszczących włosy prostownic, lokówek
 
reklama
U mnie też wypadła pewnie 1/3 wlosow, do tego pryszcze na dekolcie i plecach. Już dawno tak źle nie było. Trwało to ok miesiąca i nagle przestało. Hormony niby w normie, więc nie wiem o co chodzi, tzn wiem- ciąża
😉
Regularnie używam teraz wcierke Banfi, po które włosy odrastają jak szalone.
 
Do góry