reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta kapuściana

Ja w piątek skończyłam, byłam na niej przez tydzień i mi bardzo pasowała. Dwa razy wystarczyło, że nagotowałam i jadłam cały czas, nie musiałam marnować czasu na gotowanie :-) ciężko powiedzieć ile dokładnie schudłam, ale mama była w szoku jak mnie zobaczyła po tygodniu. teraz mam plan to utrzymać i za jakiś czas znowu powtórzyć, żeby jeszcze schudnąć :-)
 
reklama
Jestem sceptycznie nastawiona do tego typu diet, bo nie wierzę w cuda. Ta dieta to jakaś pomyłka. Nie liczcie na zdrowe schudnięcie jedząc w kółko to samo, to raczej droga do wyjałowienia organizmu. W tej diecie brakuje np białka, które jest do życia niezbędne. Brakuje też zapewne wielu innych rzeczy, ale nie chce mi się tego teraz analizować. Znalazłam za to coś ciekawego o diecie kapuścianej: Dieta kapuściana | Złe Diety
Jak dla mnie odpada.
 
Do góry