reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Diety Ćwiczenia Motywacja Postępy, czyli mamuśki wypowiadają wojnę zbędnym kilogramom

reklama
Milka :D ale te chlopy maja przewalone z nammi :p

Czy wam tez zrobily sie takie umiesnione rece??? za kilka miesiecy bede miec wieksze niz sam Pudzianowski... :O
 
Milka tyle to ja wiem :D dobrze ze nie jestem sama:D

U cebie po tych 14 kg to chyba widac mega roznice? u mnie po 5 nwet widac, a po 14 to chyba bym byla jak cien, ale za to sexi :D ha
 
Milka ty to chyba masz obsesje na swoim punkcie :D

Dobrze ze msz te sile i motywacje, mi jej czasem brakuje ale jaks si motywuje... ciezkoale dae rade

mysle zeby przejsc ze skalpela na killer ae boje se bo niewim czy podolam :)
 
Kochana zdziwilabys sie jakbys mnie zobaczyla:-D:tak:
Te zdjecia na fb nie bardzo sa aktualne:-) Wiesz, wrzuca sie co ladniejsze:-D
Uwierz mi, ze przede mna jeszcze dluga droga:tak:
Ja za kilera sie nie biore bo jak sie nie uda to bedzie wstyd:happy2::dry:
Narazie sklapel, sklapel II , szok trening i dzisiaj pocwiczylam soebie z Tiffany:tak: Tak codziennie cos innego. Przynajmnije sie nie nudzi. Jestem chyba dziwna bo lubie szoka a niby ciezszy od skalpela. Moze dlatego, ze szybko mija czas.
 
u mnie waga bez zmian bo sobie pofolgowalam a z cwiczeniami tak jak bylo,cxzyli brak:zawstydzona/y:
gratulacje dla was za wytrwalosc i mobilizacje, mi jej brak:zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć damy! U mnie to samo. W zeszłym tyg nic nie schudlam na wadze ale ciuchy już jakoś inaczej leżą niż tydzień temu. Dziwne...

Ja też się obijam. Wstyd się przyznać. Wczoraj nic dziś tez nic. Może jutro? :D

Mój też co chwilę "ale schudlas, ale schudlas" hhhhhh i się zachwyca. Brzucha trochę mniej i to mnie cieszy bo z tym jest najgorzej.
 
Do góry