reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobre przedszkole w Lublinie

Inja

Mama Madzi i Nulci
Dołączył(a)
12 Luty 2007
Postów
1 015
Miasto
Wrocław
Witam!
Jestem mamą 3 letniej Madzi. Mam pytanie do mam z Lublina. Jakie przedszkole mogłybyście polecić w naszym mieście?
 
reklama
Witam!Ja posłałam niedawno swoja córeczke do nowego prywatnego przedszkola niedaleko ul.Weteranów(ul.Bema),nazywa sie moje przedszkole i jestem zachwycona. wreszcie moge pojsc do pracy i nie martwic sie czy moje dziecko jest bezpieczne.To przedszkole prowadzone metodoą Montessori ,maja świetne ,sympatyczne i doswiadczone Panie(co wedlug mnie jest ogromnym plusem).Codzilam po innych prywatnych przedszkolach ale w wiekszosci pracuja mlodziutkie zaraz po studiach dziewczyny ktore wczesniej nigdy nie mialy kontaktu z grupa dzieciakow,bala bym sie powierzyc swoj skarb.W naszym przedszkolu wiem ze coreczka jest bezpieczna i szczesliwa a najlpeszym dowodem jest to jak duzo sie nauczyla przez te pare i to ze miesiecy i to ze codziennie musze ja niemalze wyciagac z przedszkola bo ona najchetniej by sie tam przeprowadzila.co bardzo mi sie tu spodobalo,oprocz Montessori to 2 jezyki angielski i HISZPANSKI!!!-moja cora juz po pierwszych zajeciach pamietala kilka slowek-bylam w szoku.moglabym jeszcze duzo pisac,bo naprawde jestem pod wrazeniem.polecam naprawde
 
W przedszkolu tym są duże grupy, zdażyło sie że mój syn nie dostał podwieczorku, przedszkole nastawione wyłącznie na biznes.
 
Z publicznych to polecam przedszkole nr 74 w Lublinie, mój syn tam chodził i mają naprawdę dobre podejście do sprawy.
 
Dobre opinie od znajomych słyszałam o przedszkolu nr 10 na ulicy Zuchów. Okolica jest ładna i dość spokojna, mimo że niedaleko jest do Racławickich i Sikorskiego. Jest zielono i jest spory plac do biegania.
 
reklama
Mają tam małą grupę dzieci więc wiem, że moja mała jest dobrze dopilnowana. Została przyjęta mimo że nie skończyła jeszcze 2 latek. Miałam związku z tym pewne obawy ale jak na razie dobrze sobie radzi.
 
Do góry