reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobre żłobki i przedszkola w Kielcach - polecamy

Czyli bede musiała poczekac na kolejny nabor-no to super .... Ostatnio maz ma nieciekawie w pracy ,ja jestem na wychowawczym i jak nic sie nie zmieni to zrobimy zamiane ja do pracy ,a maz z dzieckiem w domu.Zazdroszcze tym co maja babcie,ktore zostaja z wnuczkami
 
reklama
marzycielka - i jak ? oddałaś małą do żłobka tam? Ja nie wiem czy nie będę musiała od marca też jej dać, bo na razie nie mam miejsca w tym koło mnie...
 
mrozik - nie wiem jak jest na Krakowskiej ale ja mam Pomorską niedaleko i ostatnio tam poszliśmy na spacer. Budynek oki ale przeraża fakt ze trzeba wejść na wysokie piętro po schodach na zewnątrz. W zimie sobie nie wyobrażam tam włazić. Budynek - domek - piwnica nad poziomem gruntu, i dwie albo trzy kondygnacje. To pierwszy minus. Drugi - rzuciło nam się w oczy że w oknach nie ma żadnych bajkowych elementów. Nie ma domofonu więc nie weszliśmy i nie wiemy jak to wygląda w praktyce. Ogólnie moje wrażenie pierwsze mało pozytywne co do Pomorskiej ale podobno ludzie z Krakowskiej są zadowoleni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam. Jestem nowa na tym forum. Chciałam podbić temat.. Jestem zainteresowana przedszkolem nr 40 na Świętokrzyskim (to nasz główny cel),ale zastanawiam się czy dobrze będzie jeśli złoże podania do przedszkola na osiedle Słoneczne,bo do tych miałabym najbliżej..
Jeśli macie informacje,jak to jest w tym roku z naborem maluchów do przedszkoli-będę wdzięczna za informacje..:-)
 
Madzia - od początku kwietnia jak zwykle ale od zeszłego roku jest możliwość rejestracji przez stronę chyba urzędu miasta o ile dobrze pamiętam. Ja o tym przedszkolu na świętokrzyskim dobrze słyszałam i jakbyśmy się nie przeprowadzili to Karola tam by poszła ale idzie na nasze osiedle bo mam 50m do przedszkola :sorry: A na stronie wpisujesz 3 przedszkola - pierwszego, drugiego i trzeciego wyboru - jak do liceum :-p
 
Madziurka, Sol - w tym roku nabór do przedszkoli ma byc na początku marca. Jakieś rewolucje robią. Chcą 2,5 latki ze żłobków żeby przenieść już do przedszkoli. Liczą że więcej 5 latków pójdzie do szkoły.
No i chyba przybędzie wreszcie to przedszkole i żłobek na ślichowicach. Fajna sprawa, jak ktoś do żłobka posyła, bo dziecko później nie ma stresu przy przeniesieniu do przedszkola, bo już zna "teren"
 
Mroziku właśnie dziś o tym czytałam,że 2,5 latki chcą "przesunąć" do przedszkoli,żeby mamy mlodszych maluchów miały większe szanse na miejsce w żłobkach.. Mój synek chodzi teraz do żłobka na Struga-na Uroczysku,ale czeka nas teraz rekrutacja do przedszkola.. i właśnie to na Swiętokrzyskim byłoby idealne..bo najbliżej domu..

A co do przedszkola na Ślichowicach to czytałam dziś,że ma tam być 100 miejsc.. :-) i podobno złobek..

Fajna sprawa, jak ktoś do żłobka posyła, bo dziecko później nie ma stresu przy przeniesieniu do przedszkola, bo już zna "teren"

Oj tak,to na pewno duży plus.. mój synek strasznie przeżywał pierwsze dni w żłobku.. Najpierw przychodził do domu zachrypnięty,a po kilku dniach "odebrało" Mu głos..(dzieciaki nie płakały tylko wrzeszczały na początku-a teraz wszystkie z chęcią chodzą do żłobka).. Przyznaję szczerze,że żłobek na Struga jest na prawdę super :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam zastanawiam się nad żłobkiem właśnie na Romualda nie jestem z Kielc jestem z okolic orientujecie się od ilu miesięcy czy lat przyjmują do żłobków??
 
Do góry