reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobre żłobki i przedszkola w Kielcach - polecamy

Mój syn chodził do przedszkola "Mały Świat" na ul. Nowy Świat, byliśmy bardzo zadowoleni, syn szwagierki chodzi do przedszkola językowego przy Placu Wolności i ona też jest zadowolona bardzo.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Moja córka chodzi do żłobka w Kielcach na ul. Pomorskiej.
Kiedyś była tam Fantazja - chodziła tam przez rok. Potem Fantazji zostala wypowiedziana umowa najmu domu z tytułu zadłużeń.
Powstala tam nowa placowka - w tym samym domu, ktora nazywa sie "Domisiowo", jednakze nie majaca powiązań z Fantazją, poza Opiekunkami które tam pracowały.
Wszyscy rodzice (z Fantazji) przenieśli swoje dzieci do Domisiowa, ponieważ byli bardzo zadowoleni z opieki obecnych Pań, które pracują tam, ale już na własny rachunek.
Bardzo polecam.
 
Ostatnia edycja:
PRYWATNY ŻŁOBEK KIELCE - Domisiowo , ul. Pomorska 152
Polecam serdecznie :-) Panie mają fantastyczne podejście do dzieciaczków i dużo uśmiechu. :happy: Można spokojnie pracować i nie martwić się o dziecko.
 
No to i ja dorzucę swoją opinię na temat Domisiowa na Pomorskiej (wcześniej Fantazji). Posyłałam tam moją córeczkę odkąd skończyła roczek - dziecko było zawsze czyste, najedzone i wybawione. Podobało mi się to, że była tam spokojna, rodzinna atmosfera, a nie zatłoczony i głośny "kołchoz". Panie mają świetne podejście do maluchów, nigdy nie było żadnego problemu. Fajną rzeczą jest taras i ogród, bo gdy jest ciepło maluchy nie muszą "kisić się" w pomieszczeniu. Dlaczego zrezygnowałam? Córka dostała się do żłobka samorządowego, gdyby nie to na pewno nadal by tam chodziła. Z czystym sumieniem polecam.
 
Ja również polecam przedszkole Domisiowo na Pomorskiej,czystko, panie rewelacyjne,miłe,spokojne,i mają superr podejście do dzieciaczków Polecam bo sama daję tam Patryczka :):) Pozdrawiam :)
 
witam
nam zrobili mały żłobek dosłownie pod nosem,na ulicy PUSCHA obok w bloku, siostra już się skusiła i zaprowadziła córeczkę bo wraca do pracy, ja dopiero będę próbować jak mój aniołek podrośnie, ale myślę, że takie małe punkciki w blokach na kilkoro dzieci są super rozwiązaniem, widzę że dzieciaków tam szybko przybywa. na razie zgodnie z tym co opowiada siostra godne polecenia:-)
 
Witam, żłobek na puscha został przeniesiony z krakowskiej. Początkowo było całkiem ok, ale po przeniesieniu było coraz gorzej - wielu rodziców (nawet pani przedszkolanka) zrezygnowało. Ja również i szczerze odradzam to miejsce. Pisząc gorzej, chodziło o właścicielkę, której tak brakuje/brakowało kasy, że nawet próbowała sprzedawać perfumy rodzicom. Masakra!!!
 
Witam
bardzo proszę o pomoc i poradę dotyczącą żłobków w Kielcach, mój synek ma prawie 2 latka (kończy pod koniec czerwca) chiałabym zapisać go do żłobka tak by chodzilł przykładowo co drugi dzień na kilka godzin. Czy orientujecie się która z placówek w Kielcach oferuje taką możliwość?
Myślałam o:
Domisiowie na Pomorskiej
Maluchowo na ul. Kadłubka
Hipcio na Bodzentyńskiej
Ktoś słyszał o takiej opcji?
Oczywiście może być inna placówka
 
reklama
Witam
my z polecenia koleżanki z bloku chodzimy do małego żłobka na Puscha, ktoś już wyżej wspominał, początki były ciężkie, mój Mały nie chciał zostawać ale dzięki cierpliwości i pomocy pracujących tam dziewczyn wszystko jest już dobrze, Mały sam chętnie wchodzi, wiem że jest dopilnowany, spokojnie mogę pracować. Panie naprawdę są ciepłe i miłe i wiedzą co robią opiekując się dziećmi, z czesnym spokojnie można się dogadać gdy np dłużej chorujemy, jest dobrze, tylko z tego co wiem to mają już tam komplet dzieciaczków
 
Do góry