reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry ginekolog opole/ publiczna służba zdrowia

reklama
Jeśli chodzi o ginekologa, to ja Ci mogę z czystym sumieniem polecić Dra Jacka Więcka, przyjmuje w poradni rodzinnej na Damrota 6 tel.77 4544845. Przyjmuje na NFZ.

Jak leżałam w szpitalu dr.Więcek był moim lekarzem prowadzącym oraz przeprowadzał CC bardzo dobry lekarz i przystojny też:p
 
hej, mam do was takie pytanie dopiero co sie przeprowadzilam do opola i musze znalezc jakiegos ginekologa jestem w 21tc, jednak nie znam opola ani zadnego lekarza. byla bym wdzieczna za pomoc, porady..
 
Jaga ;-) witaj wsrod Opolanek ;-)

miałas juz robione usg polowkowe? jak nie to polecam dr Macieja Rachwalskiego - ponoc spec od sprawdzania plci dzidziusia ;-) u mnie 2 razy trafil :-) pracuje w szpitalu i w przychodniach w Medremie i na ZWM ale prywatnie :-( musisz sie liczyc z kosztem ok. 80zł za wizyte

jesli chodzi o nfz to mogę Ci polecić dr Jacka Więcka - nie prowadzil moich ciąż ale spotykalam sie z nim w szpitalu i mimo ze nie bylam jego pacjentka poza szpitalem to na oddziale zajmowac sie mna wzorowo ;-)

jak chcesz to zapukaj do mnei na PW - podam Ci namiary na nich ;-)

no i chodz poplotkowac z nami na "Ploteczki..."
 
Ja calą ciaże chodzilam do Dr Tarnowskiego na rondzie. Nie przyjmuje juz panstwowo.
Dobrym ginekologiem tez jest Dr Szlachta, on chyba tez nie przyjmuje juz panstwowo. Oboje panowie pracują w szpitalu policyjnym na odzialne ginekologicznym.

z lekarzy na NFZ polecam tak jak pisala Rubi Dr Więcka. przyjemny lekarz bardzo oraz super lekarze ginekolodzy są w szpitalu wojskowym na ul. Wróblewskiego obok jest przychodnia i tez przyjmują na NFZ.
 
reklama
Witajcie, zaglądam tu od niedawna, jak się okazało, że mój M ma kiepskie wyniki badań i najlepsze w tym przypadku jest IUI do którego jestem przygotowywana.
Trafiłam do dr Tomali z GMW- czy macie na jego temat jakieś zdanie, czy któraś się u niego leczyła? Ja jak na pierwszą wizytę byłam bardzo mile zaskoczona. Ciepła rozluzniona atmosfera i od razu zaczął działać, a nie jak poprzedni poczekajcie i zdajcie się na naturę...Jakie Wy macie zdanie?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia:cool2:
 
Do góry