reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry ginekolog opole/ publiczna służba zdrowia

sylha ;-) ja nie moge sie wypowiadac na temat leczenia ale spotkalam dr Tomale w szpitalu 6 lat temu...bardzo sympatyczny lekarz ;-)

powodzenia w starankach ;-)

PS. poplotkuj z nami ;-)
 
reklama
A ja mam już trzeciego lekarza w tej ciąży.
Bo od lat chodziłam do poradni w Dobrzeniu - przychodzę na pierwszą wizytę: dr Rachwalski - nie miałabym nic przeciwko niemu, ale miesiąc później był już dr Skrzypulec - lekarz medycyny, nie ginekolog, nie specjalista, na oko chyba dopiero po ukończeniu studiów, wrażenia za dobrego też nie zrobił, zaufania nie wzbudził w ogóle, więc się poradziłam sąsiadki i dobrej koleżanki zarazem (doświadczenia ciążowe mającej spore) i przeniosłam się do Opola na Kościuszki, gdzie trafiłam do dr Muszalskiej-Gawrońskiej. Pani doktor miła, sympatyczna, od razu zleciła badania, których dwóch poprzednich panów nie zleciło, a powinny być już zrobione. W końcu jestem spokojna o zdrowie Dzieciątka i swoje własne, a gdy odbierałam wyniki z cytologii w Dobrzeniu, to okazuje się że dr Skrzypulca już zdążył zastąpić dr Pasterny (chyba) - trzeci lekarz w ciągu dwóch miesięcy? Wariactwo jakieś :no:
 
zgadzam się z sylha - poza tym każdy ma inne odczucia; ja tam specjalnie nie narzekam i znalazłabym kilka nazwisk, które mogłabym wskazać jako dobrych lekarzy (choć niektórych nie z nazwiska, bo choć miałam z nimi do czynienia, to nie wiem jak się nazywają - mowa tu głównie o pracownikach szpitala). A doktora Świdraka nie znam, nie spotkałam i raczej nie spotkam ;-)
 
Dziewczyny, przeczytałam ostatnie 2 strony i wiem ciut, ale nie za dużo.
Potrzebuje dobrego gina, ale nie połoznika, tzn nie musi (nie planuje więcej;-)
Czy w Opolu trza chodzic prywatnie zeby byc porzadnie i rzetelnie potraktowanym? Bo w JG był taki usus.
No i najwazniejsze - prosze o namiary.
 
reklama
Taaa jest taki. Ja bardzo wymagająca pacjentka w oczach innych znalazlam takiego lekarza na nfz w opolu i jestem bardzo zadowolona. pan doktor sie nazywa Resakowski,przyjmuje w szpitalu wojskowym na zaodrzu,do tego ma w pakiecie fajną położną :) (77) 449-60-33
 
Do góry