reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ortopeda z Krakowa

reklama
W szpitalu Żeromskiego, gdzie rodziłam w marcu, poinformowano mnie, że USG bioderek jest w tym momencie 100% odpłatne, co nie jest prawdą.

W ramach programu Urzędu Miasta stawy biodrowe /dla mam z Krakowa/ można je zrobić dziecku w 4-6 tygodniu życia, w Medicinie, ul. Grzegórzecka 67 C -
rejestracja: tel: 12 266 96 65, kom. 728 933 860.

Trzeba się tylko zarajestrować i mieć ze sobą książeczkę zdrowia dziecka i PESEL.

My jużjesteśmy po, bardzo fajna p. dr, najważniejsze jednak, że wszytsko OK.
 
Witam serdecznie,
Poszukuję dobrego ortopedy dla mojej 17 miesięcznej Amelce. Nie wiem czy ktoś zna dobrego chodzi i to, ze córka zaczęła chodzić jak miała 12 miesięcy wcześniej chodziła na paluszkach a teraz przekrzywia nóżki właściwie chodzi zawsze ze stópkami skierowanymi do środka. Zaczyna mnie to bardzo niepokoić. Czy ktoś może polecić dobrego lekarza?
 
Bardzo polecam dr Jerzego Sułko, przyjmuje prywatnie w Center - Medzie na Łazarza. Terminy są dość odległe, ale jako ortopeda wzbudził u mnie duże zaufanie, gdyż wyleczył mojego synka. Poza tym ma bardzo fajne podejście do dzieci i potrafi wszystko cierpliwie wytłumaczyć rodzicom.
Do tego lekarza skierował nas też nasz pediatra, który stwierdził, że jeśli do ortopedy to tylko do dr Sułko.
Jest też dr Więcek, wykonywał USG mojemu drugiemu synowi. Lekarz jest ok, ale uważam, że dr Sułko jest jednak lepszym specjalistom i warto poczeką na wizytę u niego.
 
reklama
Do góry