reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza

Dziewczyny czy któraś z was miała antybiotyk hiconcil ? ( czy jakoś tak)
orientujecie się w cenie i jak on jest skuteczny??

proszę napiszcie, muszę go jutro kupić
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was miała antybiotyk hiconcil ? ( czy jakoś tak)
orientujecie się w cenie i jak on jest skuteczny??

proszę napiszcie, muszę go jutro kupić

z tego co kojarze to jest to lek refundowany wiec raczej niedrogi... ja go kiedys bralam na gardlo jak jeszcze nie uczulilam sie na penicyline...

wiem ze ten lek tez stosuje sie przy dodatnim GBSie bo mi wujek proponowal:-)
 
z tego co kojarze to jest to lek refundowany wiec raczej niedrogi... ja go kiedys bralam na gardlo jak jeszcze nie uczulilam sie na penicyline...

wiem ze ten lek tez stosuje sie przy dodatnim GBSie bo mi wujek proponowal:-)

nie pamiętasz czy jest skuteczny i czy szybko działa?
chcę się wyleczyć zanim to przejdzie na małego
o ile już nie przeszło :-(
 
skoro brałam to na pewno mi pomógł... to w końcu odmiana penicyliny i pewnie bedziesz go brala gora 5 dni... na pewno pomoze:-)
 
Claudia - ja miałam kiedyś dawno temu ten antybiotyk dla dzieci - i pomógł bardzo szybko :-) Ale nie pamiętam, ile kosztował, a i tak byłoby to pewnie nieaktualne...

A tak z innej beczki: ja odebrałam dzisiaj wyniki posiewu... i oczywiście mam inaczej niż wszyscy :-D
Paciorkowca nie wyhodowano - ale za to okazuje się, że mam "zaprzyjaźnionego" gronkowca - i to prawdopodobnie od x lat :-D Tego się nie leczy, mam tylko pomachać wynikami przy przyjęciu do szpitala, żeby zbadano na wszelki wypadek małego po urodzeniu - ale najprawdopodobniej nic mu nie będzie, bo ma moje przeciwciała, ja mam, bo nie mam żadnej infekcji, tylko tak sobie hoduję tego zwierzaczka... Ma ktoś może też? :-)
 
ja się dopiero dowiem czy u mnie coś wyhodowano bo miałam dziś wymaz...
a mnie zastanawia czemu mi nie zleciła badania hbs o którym już pisałyście...teraz to pewnie już za późno na nie..
 
a mnie zastanawia czemu mi nie zleciła badania hbs o którym już pisałyście...teraz to pewnie już za późno na nie..

na pewno nie jest za późno, wyniki są szybko, a dobrze jest wiedzieć, żeby dziecku podali przeciwciała po urodzeniu.

Niektóre szpitale wymagają też, żeby mężowie mieli do porodu rodzinnego, warto dopytać
 
reklama
Do góry